YODA – seriál z dílny siteq. 

Za těch pár desítek let, co pracujeme v oblasti náboru, vypouštíme do světa spousty myšlenek, rad a návodů. Radíme firmám s náborem lidí, pomáháme kandidátům s jejich kariérou, a také předáváme kolegům návody, jak to naše řemeslo dělat opravdu dobře.

Nespočet manažerů a lídrů si bere k srdci naše doporučení, jak vybírat lidi do týmu. Více než 400 kandidátům jsme pomohli k lepší práci. Desítkám kolegů z HR jsme předali to nejlepší z nás – naše know-how.

A teď jsme se rozhodli dát těmto radám a tipům nějakou tu štábní kulturu.

Tramtadadá! 

siteq. uvádí seriál z vlastní dílny s názvem YOur Daily Advice. Tento seriál bude:

 • pro manažery, kandidáty i kolegy z naší branže
 • plný návodů, tipů, rad, myšlenek
 • mít několik epizod a dokonce i sérií
 • vaším průvodcem v HR, stejně jako byl mistr Yoda průvodcem pro členy řádu Jedi

Manažeři 

Vy se například dozvíte, proč za domem nečíhat na jednorožce (čtěte: dokonalého kandidáta) nebo jestli má vůbec smysl spolupracovat s personální agenturou.

Ať už vaše firma má vlastní náboráře nebo ne, vy jako hiring manager jste člověkem, na kterém nábor nového kolegy stojí a také padá. Zodpovědnost za vytvoření a vedení kompetentního týmu je na vašich bedrech, a proto vám rádi pomůžeme najít si správnou cestu k (téměř) dokonalým kandidátům.

Kandidáti

Pro vás máme připravený návod na to, aby vás zbytečně neotravovali lovci z HR. Také u nás najdete tipy, co dělat, když vám na stole leží nabídka nového zaměstnání, a vy váháte, zda ji přijmout, nebo zůstat tam kde jste a práci neměnit.

HR 

Pár doporučení a trochu inspirace máme samozřejmě i pro HR nadšence. Víme, že návodů na vedení pohovoru jsou na internetu mraky, tak přibude ještě jeden od nás, ať víte, jak to děláme my. Nasdílíme s vámi ale i to, jak bojujeme s „neobsaditelnou“ pozicí, a co dělat, abychom se z toho nehroutili.

Náhled do jednotlivých sérií 

Série (3) / Epizody (16)  

Série 1 – manažer – 6 epizod

Série 2 – kandidát – 6 epizod

Série 3 – HR – 3 epizody

 • S03E01 Recruiter a „neobsaditelná“ pozice
 • S03E02 Proč si kandidáti myslí, že jsou recruiteři k ničemu
 • S03E03 Zrcadlo, zrcadlo řekni mi, jak vypadá nejlepší recruiter?

Sdílet článek

Kontakt

>_Máte nějaké dotazy?

  >_Hledáte novou pracovní příležitost? Pošlete nám CV nebo LinkedIn profil.

  Pracovní pozice