Pro firmy

Staneme se vaším partnerem

Chcete doplnit svůj interní IT tým? Nebo potřebujete externí IT experty na vaše projekty? Nábor obstaráme za vás.

1. Zjišťujeme

Chceme od vás získat maximum informací k pozicím, které potřebujete obsadit, k vaší firmě a výběrovému řízení.

2. Hledáme

Hledáme pro vás kandidáty, kteří nejlépe vyhovují vašim požadavkům.

3. Prodáváme

S každým z kandidátů mluvíme. Prodáváme vaši firmu tak, jako by byla naše vlastní.

4. Sdílíme

Obdržíte od nás profily kandidátů a report, ve kterém naleznete shrnutí z našeho pohovoru a všechny důležité informace, které nenajdete v životopise.

5. Pomáháme

Jsme tu pro vás. Třeba i pro sjednání schůzky mezi vámi a kandidátem.

6. Zajímáme se

Zjišťujeme zpětné vazby po pohovorech. Od kandidáta, ale i od vás. To proto, abychom vám mohli předat informaci, jak si jako firma stojíte v kontextu dalších nabídek kandidáta.

7. Jsme prostředníkem

I v rámci offer managementu jsme k dispozici a fungujeme jako mediátoři s cílem zajistit win-win výsledek.

Nepřehlédněte

Výhody spolupráce s námi

Máme přehled o aktuální situaci na trhu práce a veškeré informace vám předáme.

Ušetříme váš čas a pracovní sílu při hledání relevantních kandidátů.

Termíny výběrového řízení domluvíme za vás.

Během celého procesu pro vás budeme partnerem, o kterého se můžete opřít.

Předáme vám naše know-how a veškeré možné informace o trhu.

Zajímáme se. Ptáme se. Vyzvídáme. Občas i oponujeme. To proto, abychom přesně pochopili vaše potřeby a neslibovali vám nemožné

Naše služby

Co nabízíme?

Recruitment / Permanent placement

Outsourcing specialistů / Bodyshopping

Naše reference

Řekli o nás

Ke spolupráci s firmou siteq. jsem se dostala v období, kdy jsem byla v IT prostředí pořád nováčkem. Proto jsem velmi ocenila přístup Jirky Soljaka, jeho ochotu vysvětlovat, propojovat souvislosti a skvělou orientaci na tomto specifickém pracovním trhu. Velmi oceňuji zájem konzultantů siteq. ne jen o obsah kolonky “požadujeme” v rámci obsazované pozice, ale také o celý tým, priority hiring manažera i firemní kulturu. Doporučený kandidát hezky zapadne po všech stránkách. Z tohoto přístupu je patrné, že siteq.-u nejde jen o dosazení požadovaného skillsetu, ale také o spokojenost uchazeče. Toho si velmi vážím a jejich profesionální a zároveň pohodový lidský přístup ráda doporučuji dál.

Monika Novikmencová

HR manažer, SABO mobile

Na spolupráci se společnosti siteq. si vážím predevším širokého přehledu a technické zkušenosti týmu. Naprostá spolehlivosti, lidský přístup, schopnost rychle pochopit naše potřeby i samotné odborné zadání. Oceňuji jejich praktický vhled do jednotlivých rolí, znalost trhu, jak v oblastech SW a embedded vývoje, tak architektury systémových celků v našem oboru podnikání. Při posuzování relevantních uchazečů, jejich znalostí a schopností, nám jde společná práce s radostí vždy od ruky.

Blanka Chladová

HR Business Partner, ComAp Group

Two words (Openness and Trust) can define my past and current experience with siteq. I also appreciate personalized approach in order to search a suitable candidates for my international teams which required business either technical acumen for successful accomplishment. Last but not least I thank to siteq. team for past cooperation and look forward to continue fostering our future challenges.

Martin Stiefel

CIO (EMEA) Diebold Nixdorf

The work of the siteq. team has been high caliber for me. Through deep understanding of my needs, my team needs & behavior and our culture they were able to find for us the best IT talents and senior experts I ever had as well as right people for the right position. Siteq. also took care about those talents from the first contact, through the complete recruitment process and helped us to attract them.

Zdeněk Soukup

Global Head of Integration Services, DHL IT Services

S konzultanty z firmy siteq. jsem spolupracovala na regionální pozici HR Director, na kterou jsem byla oslovena pro mého současného zaměstnavatele. Od začátku spolupráce mě zaujal vysoce profesionální a lidský přístup konzultantů, stejně jako jejich dobrá znalost firemní kultury a historie firmy v kontextu českého prostředí. Zároveň konzultanti firmy siteq. dodávali do naší společnosti kvalitní kandidáty především z oblasti IT, a proto siteq. vřele doporučuji všem technologickým společnostem na českém trhu.

Hana Štefanová

HR Director Czech Republic & Slovakia, Diebold Nixdorf

Služeb firmy siteq. jsme využili v oblasti recruitmentu opakovaně a vždy k naprosté spokojenosti. Perfektní pochopení otevírané role a technických i soft-skills požadavků, cílené vyhledávání a prezentace několika vhodných kandidátů včetně osobnostních profilů, přičemž většina obyčejně postoupila na short list a nezřídka byl vítězný kandidát doporučen právě společností siteq. A jako „bonus“ vždy příjemná a profesionální komunikace ze strany všech ze siteq. Zkrátka – worth the money.

Milan Smil

Technical Operations Director, Dimension Data

So spoločnosťou siteq. spolupracujem už niekoľko rokov a vždy som bol nadmieru spokojný s poskytovanými službami, vysokou mierou profesionality, ako aj skvelým ľudským prístupom. Je radosť pracovať s ľudmi, ktorý dokážu obsiahnuť celé spektrum potrieb spoločnosti, ako aj pochopiť potreby jednotlivca v organizácii. Kvalita a šírka poskytovaných služieb zaraďuje spoločnosť siteq. medzi absolutnú špičku na českom personálnom trhu.

Andrej Remis

Senior Integration Architect

Oceňuji profesionální a odborný přístup. Spolupracoval jsem se společností siteq. již dvakrát při hledání zaměstnání. Na pracovním trhu je spousta personálních agentur, ale je těžké najít tu, která umí odhadnout vaše schopnosti, rozumí oboru, naslouchá vašim přáním a požadavkům, a na tomto základě vám najde adekvátní pracovní pozici.

Miroslav Osmančík

Networking & Securite Lead

Další reference

Časté dotazy

FAQ


Máme dát kandidátům úkol během výběrového řízení?

Jděte na to opatrně. Pozvat kandidáta na pohovor a během prvních minut na něj vybafnout, že ho chcete na místě otestovat z jeho znalostí, to nebude úplně nejlepší strategie. První krok k úspěchu je nechat kandidáta, aby se do vás zamiloval. Pak pro vás udělá „cokoliv“.


Jak probíhá spolupráce s personální agenturou, co se od nás očekává?

Každá agentura samozřejmě funguje jinak, ale my vám rádi povíme, jak to děláme my. Detailní informace se dočtete v článku Jak funguje personální agentura.


Co od nás budete potřebovat za informace?

Abychom vám mohli dodat toho nejlepšího kandidáta, budeme od vás potřebovat co nejvíce informací. Samotný popis pozice nestačí. Naši konzultanti chtějí mluvit přímo s hiring manažerem, který zná nejen detaily práce, ale i tým! Co všechno od vás budete potřebovat se dozvíte v článku „Co po mně chcete,“ ptá se manažer.


S kým v siteq. budeme komunikovat?

Vaší kontaktní osobou během výběrového řízení na danou pozici je za nás vždy konzultant – recruiter. Je to člověk, který si od vás pozici nabere, najde vám kandidáty, odprezentuje je a řeší veškerou komunikaci ohledně dané role.

Může se stát, že pokud hledáte více pozic, budete mít v siteq. více kontaktních osob. Každý konzultant se totiž zaměřuje na konkrétní typ rolí.


siteq. tipy

Píšeme pro vás


Děti jsou budoucnost a ta je každým dnem více a více technologická. Proto jsme dali dohromady seznam několika kurzů a příměstských táborů, ve kterých se i ti nejmenší...


Chtěli jsme vědět, co kandidáti očekávají od spolupráce s headhunterem během výběrového řízení. Proto jsme vytvořili dotazník, který obsahoval 39 tvrzení, u kterých...


Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Vždyť to znáte. To stejné platí při výběrovém řízení. Proto je důležité, aby komunikace s personální agenturou i s kandidáty byla...


V minulém roce jsme se pustili do poměrně ambiciozního výzkumu, jehož cílem bylo zjistit, co kandidáti očekávají od spolupráce s headhuntery. Obecné výsledky...

Kontakt

>_Máte nějaké dotazy?

    >_Hledáte novou pracovní příležitost? Pošlete nám CV nebo LinkedIn profil.

    Práce v IT