Propojujeme IT experty s nejlepšími příležitostmi na trhu práce

Infrastructure Development DevOps  Data Security Management Consulting

Pracovní nabídky

Nejnovější pracovní nabídky vybraných IT pozic


IT Sales Manager / Team Leader

Lokalita

Hlavní město Praha

Typ

Permanent
Contract

Obor

Sales

Finance

90.000 - 180.000 CZK

První partner Cisco produktů v ČR. Aktuálně gold partner tohoto vendora, který má v týmu 4 specialisty s certifikací CCIE. Firma, která převzala ocenění za dlouhodobý rozvoj v segmentu školství. Česká společnost s 30letou historií a podporou 20 vlastních odborníků. To je náš klient. Jeho specializací jsou komunikační a síťové technologie. #networking #security #unifiedcommunications #datovacentra V oblasti služeb naleznete v portfoliu našeho zákazníka: - návrh řešení, zpracování projektové dokumentace - implementace Cisco i řešení ostatních výrobců - project management - záruční a pozáruční servis – cisco partner support, proaktivní monitoring - wifi survey, videokonference na klíč Pro koho náš klient pracuje? - veřejný sektor a klienti jako jsou Institut klinické a experimentální mediciny, ČR – Kancelář Senátu, a další - akademická půda, kde mezi zákazníky kromě AV ČR najdete většinu vysokých škol - komerce a značky jako je například CreativeDock nebo AlzaHledáme člověka, který má v sobě dynamiku, baví ho inovace, umí a chce věci tlačit a posouvat kupředu. Z technologického pohledu nemáme požadavky na hloubku znalostí, protože jsou zde lidé, kteří rádi pomohou a poradí. Důležitá je pro nás: • zkušenost z obdobné role (akvizice, systematické řízení týmu, plánování strategií), • povědomí o ICT trhu, orientovat se v tom, jak funguje. Znalost technologií Cisco jsou výhodou.Strategie a management • definice obchodní strategie společnosti • kooperace na definici technologické strategie • vedení obchodního týmu (6 lidí) • rozvoj marketingových aktivit Obchod • péče o přidělené portfolio zákazníků • akvizice nových zákazníků (v rámci komerčního sektoru) • hledat nové možnosti (technologie, cílové skupiny,...) • aktivně chodit ke klientům a účastnit se zákaznických akcíCo o našem klientovi říkají lidé z týmu? "Výborná rodinná atmosféra, velmi dobrá komunikace s nadřízeným. Přístup ke kvalitním technologiím a studijním materiálům, možnost certifikace v oboru a technického růstu." "Firma funguje jako jeden team, když někdo potřebuje pomocnou ruku, nabídneme se navzájem, podpoříme, novým myšlenkám a nápadům je firma otevřena, podporuje je a za zády je skvělý vendor, který také poskytuje přátelskou a profesionální podporu." "Příjemné prostředí menší firmy rodinného typu. Přijde mi, že jsme všichni opravdu jedna rodina. Není problém skloubit práci rodinu a koníčky."

Business Development Consultant

Lokalita

Hlavní město Praha

Typ

Permanent
Contract

Obor

Sales

Finance

90.000 - 180.000 CZK

První partner Cisco produktů v ČR. Aktuálně gold partner tohoto vendora, který má v týmu 4 specialisty s certifikací CCIE. Firma, která převzala ocenění za dlouhodobý rozvoj v segmentu školství. Česká společnost s 30letou historií a podporou 20 vlastních odborníků. To je náš klient. Jeho specializací jsou komunikační a síťové technologie. #networking #security #unifiedcommunications #datovacentra V oblasti služeb naleznete v portfoliu našeho zákazníka: - návrh řešení, zpracování projektové dokumentace - implementace Cisco i řešení ostatních výrobců - project management - záruční a pozáruční servis – cisco partner support, proaktivní monitoring - wifi survey, videokonference na klíč Pro koho náš klient pracuje? - veřejný sektor a klienti jako jsou Institut klinické a experimentální mediciny, ČR – Kancelář Senátu, a další - akademická půda, kde mezi zákazníky kromě AV ČR najdete většinu vysokých škol - komerce a značky jako je například CreativeDock nebo AlzaHledáme člověka, který má v sobě dynamiku, baví ho inovace, umí a chce věci tlačit a posouvat kupředu. Z technologického pohledu nemáme požadavky na hloubku znalostí, protože jsou zde lidé, kteří rádi pomohou a poradí. Důležitá je pro nás: • zkušenost z obchodní pozice - akvizice, • povědomí o ICT trhu, orientovat se v tom, jak funguje. Znalost technologií Cisco jsou výhodou.• akvizice nových zákazníků (v rámci komerčního sektoru) • hledat nové možnosti (technologie, cílové skupiny,...) • aktivně chodit ke klientům a účastnit se zákaznických akcí • kooperace na marketingových aktivitáchCo o našem klientovi říkají lidé z týmu? "Výborná rodinná atmosféra, velmi dobrá komunikace s nadřízeným. Přístup ke kvalitním technologiím a studijním materiálům, možnost certifikace v oboru a technického růstu." "Firma funguje jako jeden team, když někdo potřebuje pomocnou ruku, nabídneme se navzájem, podpoříme, novým myšlenkám a nápadům je firma otevřena, podporuje je a za zády je skvělý vendor, který také poskytuje přátelskou a profesionální podporu." "Příjemné prostředí menší firmy rodinného typu. Přijde mi, že jsme všichni opravdu jedna rodina. Není problém skloubit práci rodinu a koníčky."

Google Digital Data Specialist/Consultant

Lokalita

Hlavní město Praha

Typ

Permanent

Obor

BI / DWH / Big Data

Finance

75.000 - 100.000 CZK

Přinášet inovativní řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám dosáhnout úspěchu v digitálním světě - to je posláním jedné z 5 největších konzultačních firem, která je světovým leaderem v oblasti digitálních technologií, cloudových služeb a kybernetické bezpečnosti. #Consulting #Digital #Technology #Security Díky rozsáhlým zkušenostem dodává IT služby do téměř každé oblasti - ať už jde například o automotive, medical, retail nebo fintech. Celkem takových oblastí napočítáte více než 40 pro společnosti z Fortune500. Nabízíme vám příležitost podílet se na projektech pro velké mezinárodní i lokální společnosti. Připojte se k týmu IT profesionálů a přispějte k transformaci digitálního světa! • více než 9 000 klientů ve 120 zemích • v České republice: 2 100 zaměstnanců z desítek národnostíCo se od vás očekává: • absolvování vysokoškolského studia v oboru datových věd, IT, nebo příbuzného oboru • zkušenosti s analytickými nástroji jako Google Analytics, BigQuery, Looker Studio a PowerBI, spolu s ovládáním SQL • znalost webových technologií a digitálních marketingových metrik • silné analytické schopnosti v organizaci a analýze dat s důrazem na detail • schopnost efektivního psaní reportů, prezentování výsledků Výhodou: • zkušenosti s analýzou webových stránek a aplikací • znalost nástrojů Web Analytics, Cloudera a Git• analýza uživatelských dat z webových platforem a aplikací • převádění dat do user-friendly vizualizací • spolupráce s byznys uživateli a týmy z různých oblastí • budete vytvářet poutavé grafy, které budou využívány při prezentacích nebo v dashboardu Společně s týmem mladých consultantů a specialistů můžete být součástí dynamického prostředí, kde na vás čekají stále nové výzvy. Navíc můj klient podporuje work-life balance svých zaměstnanců a klade důraz na diverzitu a podporu náboru žen ve světě IT.

Junior AI Data Science Specialist

Lokalita

Hlavní město Praha

Typ

Permanent

Obor

BI / DWH / Big Data

Finance

50.000-70.000 CZK

Přinášet inovativní řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám dosáhnout úspěchu v digitálním světě - to je posláním jedné z 5 největších konzultačních firem, která je světovým leaderem v oblasti digitálních technologií, cloudových služeb a kybernetické bezpečnosti. #Consulting #Digital #Technology #Security Díky rozsáhlým zkušenostem dodává IT služby do téměř každé oblasti - ať už jde například o automotive, medical, retail nebo fintech. Celkem takových oblastí napočítáte více než 40 pro společnosti z Fortune500. Nabízíme vám příležitost podílet se na projektech pro velké mezinárodní i lokální společnosti. Připojte se k týmu IT profesionálů a přispějte k transformaci digitálního světa! • více než 9 000 klientů ve 120 zemích • v České republice: 2 100 zaměstnanců z desítek národností• minimálně 2 roky zkušeností v oblasti umělé inteligence • bakalářské vzdělání v oboru informatiky, datových věd nebo statistiky • vynikající komunikační dovednosti • zkušenosti s programovacími jazyky jako Python, JavaScript nebo C++ a také znalost SQL a Git. • zkušenosti s cloudovým prostředím a službami AI jsou výhodouPřidejte se k týmu specialistů pro umělou inteligenci a datovou analytiku. Hledáme nadšence, který bude hrát klíčovou roli při vytváření a realizaci obchodních strategií pro nasazení nejnovějších technologií v oblasti umělé inteligence a datové analytiky. Můžete být součástí dynamického prostředí, kde na vás čekají stále nové výzvy. Navíc náš klient podporuje work-life balance svých zaměstnanců a klade důraz na diverzitu a podporu náboru žen ve světě IT. Vaší prací bude: • vytváření a realizace obchodních strategií pro využití technologií AI a datové analytiky • poskytování podpory projektovým manažerům a vývojářům při implementaci a vylepšování řešení • analýza uživatelských dat a jejich převádění do user-friendly vizualizací • spolu s kolegy a zároveň klienty zajistit, že implementace technologií AI je v souladu se strategií

Důvěřují nám
Pro firmy

Chybí vám IT experti?

Potřebujete zaměstnance do svých interních IT týmů nebo externí posily pro vaše projekty? IT rozumíme – spojte se se siteq. a získejte relevantní a prověřené specialisty.

Staňte se také naším partnerem. Postaráme se o váš nábor za vás.

Pro kandidáty

Hledáte novou práci v IT?

Pomůžeme vám zorientovat se v nabídkách pracovních příležitostí v IT světě.  Představíme vám jen relevantní pozice, ze kterých si vždy vybíráte vy.

Vyjednáváme za vás ty nejlepší možné varianty a podmínky.

Spolupracujte s námi

Benefity

JSME FÉR PARTNEŘI

Jednáme fér s firmou i kandidátem. Neslibujeme vám nesmysly. Dozvíte se od nás, jaký je skutečný obraz pracovního trhu.

ŠIROKÝ ZÁBĚR V IT

Máme zkušenosti ze všech IT oblastí. Díky tomu umíme pomoci firmám s jakoukoliv pozicí v IT a kandidáti u nás mají možnost si skutečně vybrat.
Infrastructure • Development • Devops • Data • Security • Management • Consulting

FLEXI IČO i HPP

U nás si vybere skutečně každý. Nejenže pokrýváme celou oblast IT, ale máme v portfoliu pozice na hlavní pracovní poměr i kontrakt, plný i částečný úvazek.
Permanent employment • contracting • full time • part time • remote

UMÍME TO

Firmám doporučíme jen relevantní a ověřené kandidáty. Kandidátům jen pozice, které pro ně mají smysl. Ani my nechceme ztrácet čas tím, že budeme střílet od boku. K tomu, abychom mířili přesně, nám pomáhají dlouholeté zkušenosti v náboru a IT.

Naše reference

Řekli o nás

Ke spolupráci s firmou siteq. jsem se dostala v období, kdy jsem byla v IT prostředí pořád nováčkem. Proto jsem velmi ocenila přístup Jirky Soljaka, jeho ochotu vysvětlovat, propojovat souvislosti a skvělou orientaci na tomto specifickém pracovním trhu. Velmi oceňuji zájem konzultantů siteq. ne jen o obsah kolonky “požadujeme” v rámci obsazované pozice, ale také o celý tým, priority hiring manažera i firemní kulturu. Doporučený kandidát hezky zapadne po všech stránkách. Z tohoto přístupu je patrné, že siteq.-u nejde jen o dosazení požadovaného skillsetu, ale také o spokojenost uchazeče. Toho si velmi vážím a jejich profesionální a zároveň pohodový lidský přístup ráda doporučuji dál.

Monika Novikmencová

HR manažer, SABO mobile

Na spolupráci se společnosti siteq. si vážím predevším širokého přehledu a technické zkušenosti týmu. Naprostá spolehlivosti, lidský přístup, schopnost rychle pochopit naše potřeby i samotné odborné zadání. Oceňuji jejich praktický vhled do jednotlivých rolí, znalost trhu, jak v oblastech SW a embedded vývoje, tak architektury systémových celků v našem oboru podnikání. Při posuzování relevantních uchazečů, jejich znalostí a schopností, nám jde společná práce s radostí vždy od ruky.

Blanka Chladová

HR Business Partner, ComAp Group

Two words (Openness and Trust) can define my past and current experience with siteq. I also appreciate personalized approach in order to search a suitable candidates for my international teams which required business either technical acumen for successful accomplishment. Last but not least I thank to siteq. team for past cooperation and look forward to continue fostering our future challenges.

Martin Stiefel

CIO (EMEA) Diebold Nixdorf

The work of the siteq. team has been high caliber for me. Through deep understanding of my needs, my team needs & behavior and our culture they were able to find for us the best IT talents and senior experts I ever had as well as right people for the right position. Siteq. also took care about those talents from the first contact, through the complete recruitment process and helped us to attract them.

Zdeněk Soukup

Global Head of Integration Services, DHL IT Services

S konzultanty z firmy siteq. jsem spolupracovala na regionální pozici HR Director, na kterou jsem byla oslovena pro mého současného zaměstnavatele. Od začátku spolupráce mě zaujal vysoce profesionální a lidský přístup konzultantů, stejně jako jejich dobrá znalost firemní kultury a historie firmy v kontextu českého prostředí. Zároveň konzultanti firmy siteq. dodávali do naší společnosti kvalitní kandidáty především z oblasti IT, a proto siteq. vřele doporučuji všem technologickým společnostem na českém trhu.

Hana Štefanová

HR Director Czech Republic & Slovakia, Diebold Nixdorf

Služeb firmy siteq. jsme využili v oblasti recruitmentu opakovaně a vždy k naprosté spokojenosti. Perfektní pochopení otevírané role a technických i soft-skills požadavků, cílené vyhledávání a prezentace několika vhodných kandidátů včetně osobnostních profilů, přičemž většina obyčejně postoupila na short list a nezřídka byl vítězný kandidát doporučen právě společností siteq. A jako „bonus“ vždy příjemná a profesionální komunikace ze strany všech ze siteq. Zkrátka – worth the money.

Milan Smil

Technical Operations Director, Dimension Data

So spoločnosťou siteq. spolupracujem už niekoľko rokov a vždy som bol nadmieru spokojný s poskytovanými službami, vysokou mierou profesionality, ako aj skvelým ľudským prístupom. Je radosť pracovať s ľudmi, ktorý dokážu obsiahnuť celé spektrum potrieb spoločnosti, ako aj pochopiť potreby jednotlivca v organizácii. Kvalita a šírka poskytovaných služieb zaraďuje spoločnosť siteq. medzi absolutnú špičku na českom personálnom trhu.

Andrej Remis

Senior Integration Architect

Oceňuji profesionální a odborný přístup. Spolupracoval jsem se společností siteq. již dvakrát při hledání zaměstnání. Na pracovním trhu je spousta personálních agentur, ale je těžké najít tu, která umí odhadnout vaše schopnosti, rozumí oboru, naslouchá vašim přáním a požadavkům, a na tomto základě vám najde adekvátní pracovní pozici.

Miroslav Osmančík

Networking & Securite Lead

siteq. tipy

Píšeme pro vás


Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Vždyť to znáte. To stejné platí při výběrovém řízení. Proto je důležité, aby komunikace s personální agenturou i s kandidáty byla...


V minulém roce jsme se pustili do poměrně ambiciozního výzkumu, jehož cílem bylo zjistit, co kandidáti očekávají od spolupráce s headhuntery. Obecné výsledky...


Peníze, benefity, požadavky, projekty,... To vše a ještě trochu víc opravdu chceme vědět.  Aby vám personální agentura mohla dodat toho nejlepšího kandidáta,...


Naše práce je hlavně o lidech, a protože se v siteq. chceme stále a pouze zlepšovat, pustili jsme se do výzkumu toho, co kandidáti očekávají od spolupráce s headhuntery....

Náš tým

Nejste fanouškem odpovědních formulářů? Ozvěte se nám napřímo.

Kontakt

>_Máte nějaké dotazy?

    >_Hledáte novou pracovní příležitost? Pošlete nám CV nebo LinkedIn profil.

    Práce v IT