We link IT experts with the best opportunities in the job market

Infrastructure Development DevOps  Data Security Management Consulting

Selected IT positions

Latest job offers


IT Sales Manager / Team Leader

Location

Hlavní město Praha

Job Type

Permanent
Contract

Field

Sales

Salary

90.000 - 180.000 CZK

První partner Cisco produktů v ČR. Aktuálně gold partner tohoto vendora, který má v týmu 4 specialisty s certifikací CCIE. Firma, která převzala ocenění za dlouhodobý rozvoj v segmentu školství. Česká společnost s 30letou historií a podporou 20 vlastních odborníků. To je náš klient. Jeho specializací jsou komunikační a síťové technologie. #networking #security #unifiedcommunications #datovacentra V oblasti služeb naleznete v portfoliu našeho zákazníka: - návrh řešení, zpracování projektové dokumentace - implementace Cisco i řešení ostatních výrobců - project management - záruční a pozáruční servis – cisco partner support, proaktivní monitoring - wifi survey, videokonference na klíč Pro koho náš klient pracuje? - veřejný sektor a klienti jako jsou Institut klinické a experimentální mediciny, ČR – Kancelář Senátu, a další - akademická půda, kde mezi zákazníky kromě AV ČR najdete většinu vysokých škol - komerce a značky jako je například CreativeDock nebo AlzaHledáme člověka, který má v sobě dynamiku, baví ho inovace, umí a chce věci tlačit a posouvat kupředu. Z technologického pohledu nemáme požadavky na hloubku znalostí, protože jsou zde lidé, kteří rádi pomohou a poradí. Důležitá je pro nás: • zkušenost z obdobné role (akvizice, systematické řízení týmu, plánování strategií), • povědomí o ICT trhu, orientovat se v tom, jak funguje. Znalost technologií Cisco jsou výhodou.Strategie a management • definice obchodní strategie společnosti • kooperace na definici technologické strategie • vedení obchodního týmu (6 lidí) • rozvoj marketingových aktivit Obchod • péče o přidělené portfolio zákazníků • akvizice nových zákazníků (v rámci komerčního sektoru) • hledat nové možnosti (technologie, cílové skupiny,...) • aktivně chodit ke klientům a účastnit se zákaznických akcíCo o našem klientovi říkají lidé z týmu? "Výborná rodinná atmosféra, velmi dobrá komunikace s nadřízeným. Přístup ke kvalitním technologiím a studijním materiálům, možnost certifikace v oboru a technického růstu." "Firma funguje jako jeden team, když někdo potřebuje pomocnou ruku, nabídneme se navzájem, podpoříme, novým myšlenkám a nápadům je firma otevřena, podporuje je a za zády je skvělý vendor, který také poskytuje přátelskou a profesionální podporu." "Příjemné prostředí menší firmy rodinného typu. Přijde mi, že jsme všichni opravdu jedna rodina. Není problém skloubit práci rodinu a koníčky."

Business Development Consultant

Location

Hlavní město Praha

Job Type

Permanent
Contract

Field

Sales

Salary

90.000 - 180.000 CZK

První partner Cisco produktů v ČR. Aktuálně gold partner tohoto vendora, který má v týmu 4 specialisty s certifikací CCIE. Firma, která převzala ocenění za dlouhodobý rozvoj v segmentu školství. Česká společnost s 30letou historií a podporou 20 vlastních odborníků. To je náš klient. Jeho specializací jsou komunikační a síťové technologie. #networking #security #unifiedcommunications #datovacentra V oblasti služeb naleznete v portfoliu našeho zákazníka: - návrh řešení, zpracování projektové dokumentace - implementace Cisco i řešení ostatních výrobců - project management - záruční a pozáruční servis – cisco partner support, proaktivní monitoring - wifi survey, videokonference na klíč Pro koho náš klient pracuje? - veřejný sektor a klienti jako jsou Institut klinické a experimentální mediciny, ČR – Kancelář Senátu, a další - akademická půda, kde mezi zákazníky kromě AV ČR najdete většinu vysokých škol - komerce a značky jako je například CreativeDock nebo AlzaHledáme člověka, který má v sobě dynamiku, baví ho inovace, umí a chce věci tlačit a posouvat kupředu. Z technologického pohledu nemáme požadavky na hloubku znalostí, protože jsou zde lidé, kteří rádi pomohou a poradí. Důležitá je pro nás: • zkušenost z obchodní pozice - akvizice, • povědomí o ICT trhu, orientovat se v tom, jak funguje. Znalost technologií Cisco jsou výhodou.• akvizice nových zákazníků (v rámci komerčního sektoru) • hledat nové možnosti (technologie, cílové skupiny,...) • aktivně chodit ke klientům a účastnit se zákaznických akcí • kooperace na marketingových aktivitáchCo o našem klientovi říkají lidé z týmu? "Výborná rodinná atmosféra, velmi dobrá komunikace s nadřízeným. Přístup ke kvalitním technologiím a studijním materiálům, možnost certifikace v oboru a technického růstu." "Firma funguje jako jeden team, když někdo potřebuje pomocnou ruku, nabídneme se navzájem, podpoříme, novým myšlenkám a nápadům je firma otevřena, podporuje je a za zády je skvělý vendor, který také poskytuje přátelskou a profesionální podporu." "Příjemné prostředí menší firmy rodinného typu. Přijde mi, že jsme všichni opravdu jedna rodina. Není problém skloubit práci rodinu a koníčky."

Google Digital Data Specialist/Consultant

Location

Hlavní město Praha

Job Type

Permanent

Field

BI / DWH / Big Data

Salary

75.000 - 100.000 CZK

Přinášet inovativní řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám dosáhnout úspěchu v digitálním světě - to je posláním jedné z 5 největších konzultačních firem, která je světovým leaderem v oblasti digitálních technologií, cloudových služeb a kybernetické bezpečnosti. #Consulting #Digital #Technology #Security Díky rozsáhlým zkušenostem dodává IT služby do téměř každé oblasti - ať už jde například o automotive, medical, retail nebo fintech. Celkem takových oblastí napočítáte více než 40 pro společnosti z Fortune500. Nabízíme vám příležitost podílet se na projektech pro velké mezinárodní i lokální společnosti. Připojte se k týmu IT profesionálů a přispějte k transformaci digitálního světa! • více než 9 000 klientů ve 120 zemích • v České republice: 2 100 zaměstnanců z desítek národnostíCo se od vás očekává: • absolvování vysokoškolského studia v oboru datových věd, IT, nebo příbuzného oboru • zkušenosti s analytickými nástroji jako Google Analytics, BigQuery, Looker Studio a PowerBI, spolu s ovládáním SQL • znalost webových technologií a digitálních marketingových metrik • silné analytické schopnosti v organizaci a analýze dat s důrazem na detail • schopnost efektivního psaní reportů, prezentování výsledků Výhodou: • zkušenosti s analýzou webových stránek a aplikací • znalost nástrojů Web Analytics, Cloudera a Git• analýza uživatelských dat z webových platforem a aplikací • převádění dat do user-friendly vizualizací • spolupráce s byznys uživateli a týmy z různých oblastí • budete vytvářet poutavé grafy, které budou využívány při prezentacích nebo v dashboardu Společně s týmem mladých consultantů a specialistů můžete být součástí dynamického prostředí, kde na vás čekají stále nové výzvy. Navíc můj klient podporuje work-life balance svých zaměstnanců a klade důraz na diverzitu a podporu náboru žen ve světě IT.

Junior AI Data Science Specialist

Location

Hlavní město Praha

Job Type

Permanent

Field

BI / DWH / Big Data

Salary

50.000-70.000 CZK

Přinášet inovativní řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám dosáhnout úspěchu v digitálním světě - to je posláním jedné z 5 největších konzultačních firem, která je světovým leaderem v oblasti digitálních technologií, cloudových služeb a kybernetické bezpečnosti. #Consulting #Digital #Technology #Security Díky rozsáhlým zkušenostem dodává IT služby do téměř každé oblasti - ať už jde například o automotive, medical, retail nebo fintech. Celkem takových oblastí napočítáte více než 40 pro společnosti z Fortune500. Nabízíme vám příležitost podílet se na projektech pro velké mezinárodní i lokální společnosti. Připojte se k týmu IT profesionálů a přispějte k transformaci digitálního světa! • více než 9 000 klientů ve 120 zemích • v České republice: 2 100 zaměstnanců z desítek národností• minimálně 2 roky zkušeností v oblasti umělé inteligence • bakalářské vzdělání v oboru informatiky, datových věd nebo statistiky • vynikající komunikační dovednosti • zkušenosti s programovacími jazyky jako Python, JavaScript nebo C++ a také znalost SQL a Git. • zkušenosti s cloudovým prostředím a službami AI jsou výhodouPřidejte se k týmu specialistů pro umělou inteligenci a datovou analytiku. Hledáme nadšence, který bude hrát klíčovou roli při vytváření a realizaci obchodních strategií pro nasazení nejnovějších technologií v oblasti umělé inteligence a datové analytiky. Můžete být součástí dynamického prostředí, kde na vás čekají stále nové výzvy. Navíc náš klient podporuje work-life balance svých zaměstnanců a klade důraz na diverzitu a podporu náboru žen ve světě IT. Vaší prací bude: • vytváření a realizace obchodních strategií pro využití technologií AI a datové analytiky • poskytování podpory projektovým manažerům a vývojářům při implementaci a vylepšování řešení • analýza uživatelských dat a jejich převádění do user-friendly vizualizací • spolu s kolegy a zároveň klienty zajistit, že implementace technologií AI je v souladu se strategií

They trust us
For companies

Do you lack IT experts?

Do you need employees for your internal IT teams or external reinforcements for your projects? We understand IT – get in touch with us and get relevant, verified specialists.

Become our partner. We will take care of recruitment on your behalf.

For candidates

Looking for a new IT job?

We will help you find your bearings in the offer of job opportunities in the IT world. We will present only relevant positions for you to choose from at all times.

We will negotiate the best possible options and conditions for you.

Cooperate with us

Benefits

WE ARE FAIR PARTNERS

We treat companies and candidates fairly. We do not make false promises to you. We will provide you with a real view of the job market.

CUTTING A WIDE SWATH IN THE FIELD OF IT

We have experience in all fields of IT. Thanks to this, we can help companies with any open IT positions and our candidates are able make choices based on actual and relevant offers.
Infrastructure • Development • Devops • Data • Security • Management • Consulting

FLEXIBILITY: COMPANY REG. NO. AND MAIN EMPLOYMENT

Everyone is able to choose from our offers. We cover the whole IT area and our portfolio includes main employment as well as contractual positions, full-time and part-time jobs.
Permanent employment • contracting • full time • part time • remote

WE KNOW HOW

We recommend only relevant, verified candidates to companies. We recommend only positions that have sense for the candidates. We do not want to lose time by making wild guesses. Our long-standing experience in recruitment and IT helps us to aim correctly.

Our references

What is said about us?

I started working with this agency when I was still new to the IT industry, and I was grateful for Jiří’s approach. He was willing to explain and connect the dots, and his excellent understanding of this specific job market was very helpful. I appreciate that the consultants are not only interested in the required skills specified in the JD but also take into consideration the team, the hiring manager’s priorities, and the company culture. The recommended candidate is a great fit on all levels, and siteq.’s approach shows that they care about the satisfaction of both the employer and the candidate. I really appreciate their professional yet easy-going human approach and highly recommend their services.

Monika Novikmencová

HR manager, SABO mobile

What I appreciate most about working with this agency is the broad overview and technical expertise of the team. Absolute reliability, human approach, ability to quickly understand our needs and the professional assignment itself. I appreciate their practical insight into each role, their knowledge of the market, both in the areas of SW and embedded development, as well as the architecture of system units in our line of business. When assessing relevant candidates, their knowledge and skills, we always enjoy working together.

Blanka Chladová 

HR Business Partner, ComAp Group

Two words (Openness and Trust) can define my past and current experience with siteq. I also appreciate personalized approach in order to search a suitable candidates for my international teams which required business either technical acumen for successful accomplishment. Last but not least I thank to siteq. team for past cooperation and look forward to continue fostering our future challenges.

Martin Stiefel

CIO (EMEA) Diebold Nixdorf

The work of the siteq. team has been high caliber for me. Through deep understanding of my needs, my team needs & behavior and our culture they were able to find for us the best IT talents and senior experts I ever had as well as right people for the right position. Siteq. also took care about those talents from the first contact, through the complete recruitment process and helped us to attract them.

Zdeněk Soukup

Global Head of Integration Services, DHL IT Services

I cooperated with siteq. consultants while working at the regional position of HR Director I had been offered by my present employer. At the beginning of our cooperation, I was fascinated by the consultants’ highly professional, humane approach and their good knowledge of the company’s culture and history in the context of the Czech environment. Siteq. consultants delivered especially high-quality IT candidates to our company. Therefore, I warmly recommend siteq. to all technological companies in the Czech market.

Hana Štefanová

HR Director Czech Republic & Slovakia, Diebold Nixdorf

We have repeatedly used siteq. services in the field of recruitment and we were always absolutely satisfied. Perfect understanding of the open position and technical and soft-skills requirements; targeted search for and presentation of several suitable candidates, including their personality profiles. Most of the candidates usually made it to our short list and the winning candidate was often recommended by siteq. And, as a “bonus”, friendly, professional communication on the part of all siteq. employees at all times. In short – worth the money.

Milan Smil

Technical Operations Director, Dimension Data

I have been cooperating with siteq. for several years and was always exceedingly satisfied with the services provided, the high degree of professionalism and their wonderful human approach. It is enjoyable to work with people who are able to embrace the whole spectrum of the company’s needs and to understand the needs of an individual in an organization. The quality and the broadness of the services provided rank siteq. among the absolute top in the Czech human resources market.

Andrej Remis

Senior Integration Architect

I appreciate the professional and specialist approach. I have cooperated with siteq. twice whilst looking for a job. There are lots of human resources agencies in the job market but it is difficult to find an agency which is able to assess your abilities, understands your field of activity, listens to your wishes and requirements, and on the basis of this is able to find an adequate job for you.

Miroslav Osmančík

Networking & Securite Lead

Our team

Do you dislike response forms? Contact us directly.

Contact

>_Do you have any questions?

    >_Are you looking for a new job opportunity? Send us your CV or LinkedIn profile.

    Práce v IT