For candidates

We will find your next job

Are you looking for a new job in IT? Would you like to get started in this industry, or you simply fancy a new work challenge? We can help you.

Current job offers

1. interview

Initial interview / call with consultant.

We inquire. We ask. We discuss. Our goal during this meeting is to determine, as accurately as possible, which company and position are the right ones specificaly for you.

2. e-mails

First, we’ll send you a summary of what was discussed during the interview (information about the position, the client and links to LinkedIn profile of people you might meet during the selection process).

The second email will include a request for consent to GDPR.

The third email we’ll send is to our client. It will contain information about your profile and why we think you should be the one to enter the selection process.

3. invitation

Once we receive feedback from our client, we’ll contact you again to set up another interview, this time with the client (sometimes you can get a call straight from the client).

4. we want to know about you

Po každém pohovoru, co u klienta absolvujete, se s vámi spojíme s žádostí o zpětnou vazbu. Zjišťujeme jak se vám líbila pozice, firma, potenciální šéf, prostředí, …

Stejně tak zjistíme zpětnou vazbu od klienta, kterou vám sdělíme, abyste věděli, jak si stojíte.

5. offer

  1. we want to know about you

After each interview with the client, we will contact you with a request for feedback. We want to know how you liked the position, the company, the potential boss, the environment, …

We’ll also request the feedback from the client and share it with you so you know where you stand.

6. care

The offer is accepted, and the start date arranged. Congratulations! But we’ll still take care of you. We want to keep in touch with you to make sure everything is okay.

Don't miss

Benefits of working with us

We can help you navigate the job opportunities in the world of IT.

You don’t have to spend your time looking through lists of job positions — we’ll find them for you.

We will present only the relevant positions, and it will be up to you to choose whether you’d like to participate in the selection process.

We negotiate the best possible options and conditions for you.

Frequently asked questions

FAQ


What is the role of the headhunter towards me, a candidate?

Our goal is not just to interview you and send your CV to our client. We inquire. We ask questions. We discuss. This is so that we can determine as accurately as possible which company and position is the right fit for you, and also so we can then sell you to our client well.

We are there for you during the selection process. We arrange deadlines, get feedback, and mediate between you and your future employer. We negotiate for you. And we do it in a way to protect your interests.

We take care of you even when we don’t need to. When you join our client, we’re always in touch with you. We want to make sure that you’re enjoying your time with the company and that you are satisfied. We can resolve uncomfortable situations for you if necessary.

We are your partners. We fight for you.


Can I take some time to think about it?

We’ve discussed the options together, you like the position and our client, but at the end of the conversation, there’s a question or a statement that you’ll think it over and get back to us in a bit. That is of course possible. We won’t force you to do anything you don’t want to. However, please be aware that by the time you decide, the position may no longer be available. The saying “first come, first served” applies in this situation.
Please remember that being part of the selection process does not commit you to anything.


What is the financial compensation for the position?

A very frequent question and in most cases, it always gets the same answer. We have a budget, a ceiling from our clients, but we also tell all of our clients to not close their doors. So the important thing is that the candidate knows their worth and can justify it. Most of our clients are open to talking to quality candidates who demonstrate their value and worth (literally).


Selected IT positions

Latest job openings


Specialista Power BI

Location

Hlavní město Praha

Job Type

Permanent

Field

BI / DWH / Big Data

Salary

60.000 - 80.000 CZK

Tradice. Historie. Stabilita. Zní to jako klišé, ale to je realita firmy, která byla v loňském roce zařazena do TOP 20 globálních stavebních firem. Je to jedna z nejvíce udržitelných společností v oblasti stavebnictví. I u nás, v ČR, pravidelně získává ocenění za její výkony, inovace a závazek k udržitelnosti a společenské odpovědnosti. V tuto chvíli je před vámi možnost mít práci, která má smysl a zanechává trvalý dopad na svět. Přidejte se k lídrovi v oboru stavitelství, který pro nás staví domovy, nemocnice, železnice a mnoho dalšího. Náš klient právě dokončuje implementaci nového ERP (Oracle Fusion Cloud) a Power BI se stává hlavní reportingovou platformou. A právě to je příležitost pro vás! • Aktuálně jsou zmapovány primární datové zdroje a v rámci implementace nového ERP mají základní sadu reportů. Na té budete dále stavět a rozvíjet reportingové možnosti celé obchodní jednotky (primárně ČR, do budoucna i SR, PL, HU). Požadavky na reporty přicházejí ze všech business odvětví, ale v tuto chvíli bude vaším hlavním zákazníkem finanční oddělení. • Budete prvním a jediným člověkem, který si vezme Power BI pod svá křídla, a díky tomu posunete business této společnosti na další level.Hledáme člověka, který má zkušenosti s reportingem, případně datovou analýzou. Podmínkou je výborná znalost Power BI. Důležité je, zda • umíte klást správné otázky a aktivně naslouchat potřebám / umět potřeby zákazníkům zvědomit • chcete nacházet řešení • máte chuť měnit věci k lepšímu • zvládnete komunikovat v angličtině Výhodou jsou • zkušenosti s prací s interními uživateli • znalosti z oblasti financí / controlingu• nejen, že budete reporty vytvářet, spravovat a udržovat, budete také evangelistou Power BI a naučíte všechny, jak z dat vytěžit maximum • vaším úkolem bude vizualizovat data tak, aby všichni pochopili, co se v byznysu děje • k dispozici vám budou analytici, kteří vám pomohou s analýzou potřeb interních zákazníků Jaký na vás čeká šéf? • je to člověk, který dává důraz na férové jednání • dává svému týmu velkou volnost • dotahovač, zaměřený na detail

Linux administrátor

Location

Hlavní město Praha
Remote

Job Type

Permanent
Contract

Field

Administration / Support

Salary

65.000 - 85.000 CZK

Nabízíme vám možnost pracovat pro technologickou firmu se zaměřením na revoluční řešení v oblasti ukládání a analýzy dat. Jejími partnery jsou zákazníci a instituce z oblastí Fintech, Insurance Military & Defense. Jedná se o českou firmu složenou z 30 specialistů, kteří se věnují projektům, jako jsou úložiště pro superpočítače s kapacitou až 18 petabajtů. Jsou nositelem titulu IBM Platinum Partner a spolupracují s klíčovými partnery jako IBM, Microsoft, Infinidat a i2. S jejich vlastní platformou se zaměřují na zpracování nestrukturovaných dat a implementaci prvků umělé inteligence pro efektivní analytické nástroje, kde jsou jedni z lídrů v oboru. V oblasti infrastruktury nabízí špičková řešení, zejména v oblasti pokročilé virtualizace a softwarově definovaných datových úložišť.• minimálně 3 roky zkušeností na pozici Linux admina (distribuce Red Hat / Ubuntu) • znalost Ansible (případně jiné technologie v rámci konfiguračního managementu)• instalace a konfigurace linuxových serverů (aktuálně cca 150) • správa a údržba serverů • monitoring a troubleshooting • budete součástí týmu expertů s různým zaměřením (např. na storage, sítě, Linux...), kteří se primárně věnují své specializaci, ale v případě zájmu se mohou vaše činnosti prolínat a můžete se tak naučit zase něco nového • budete pracovat na různorodých projektech s reálných výsledkem, a to pro zajímavé zákazníky (řešení v jednotkách až desítkách milionů korun) Tech stack: • OS Linux (Red Hat / Ubuntu) • Ansible • Git • Zabbix • správa VMware a KVM serverů a VM v nich • Kubernetes a Docker • možnost seznámit se s GPFS (General Parallel File System) od IBM

Oracle Database Administrator

Location

Hlavní město Praha

Job Type

Permanent

Field

Administration / Support

Salary

100-120.000 CZK

Přinášet inovativní platební řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám růst a prosperovat v digitálním světě - to je posláním našeho klienta. S 24 000 zaměstnanci a zákazníky ve 38 zemích Severní Ameriky, Evropy, Asie, Tichomoří a Brazílie, byla firma zařazena do žebříčku Fortune 500 Company. #PaymentSolutions #Innovation #GlobalReach S několika lety zkušeností na trhu a technologickými znalostmi, je firma lídrem na trhu v USA od roku 1960. Náš klient je aktivní v tvorbě vlastních platebních platforem a služeb, které podporují růst a prosperitu malých a středních podniků. Zároveň investují do programů a iniciativ, které cílí na zlepšení finanční gramotnosti mezi mladými lidmi a nabízí vzdělávací kurzy pro podnikatele v oblasti financí a plateb. V současné době zkoumají možnosti využití blockchain technologie a kryptoměn v rámci platebních služeb. Připojte se k týmu a přispějte k transformaci platebního světa!• znalost správy, instalace, patchování Linuxu, Oracle Clusterware a RAC • zkušenosti s Oracle GoldenGate, Exadata nebo ZDLRA jsou super bonusem • schopnost spolupracovat s vývojovým týmem a pracovat na on-call směnách • aktivní angličtina pro komunikaci• nebudete provádět pouze rutinní údržbu, ale budete se podílet na tvorbě a inovacích v systému Oracle • vaše práce bude mít vliv na fungování stovky databází různých velikostí a typů, od testovacích po produkční • budete mít příležitost pracovat s moderními technologiemi, včetně Oracle Exadata a ZDLRA • budete se zaměřovat na správu stovek databází různých velikostí a typů, řešení výkonnostních problémů a krizových situací

R&D Architect (embedded / HW / SW)

Location

Hlavní město Praha

Job Type

Permanent
Contract

Field

Analysis / Architecture

Salary

120.000 - 180.000 CZK

Udržitelná energie? To je posláním ryze české firmy, která je ale světovým lídrem v oblasti inteligentních řešení pro řízení energie. Připojte se k týmu lidí, kteří svojí prací posouvají svět blíže k ekologické udržitelnosti. Dnes již nejde jen o to, jak elektřinu vyprodukovat, ale především o to, z jakých zdrojů ji nejlépe brát. Mezi konkrétními produkty můžete najít například řídicí systémy, spravující energetické instalace v různých odvětvích. Z vlastních aplikací jsou to chytrá řešení pro řízení napájení pro výrobu energie nebo například dálkové ovládání a monitorování zdrojů energie. #PowerGeneration #Marine #EnergySystem #CleanEnergySources A jak to může vypadat v praxi? Zcela nenápadně. Fungující osvětlení okruhu formule 1 v Singapuru. Možnost vysílat Oscary nebo Emmy z Hollywoodu. Produkty této firmy najdete ale i v rozvojových zemích, kde se bez elektřiny nemohou děti učit, dospělí pracovat a stát rozvíjet. Chcete se přidat a pomáhat také? Máte možnost právě teď. • česká společnost s 30letou historií • téměř 500 zaměstnanců • 160 lidí v divizi Research & Development • HQ v Praze • 21 poboček a kanceláří po celém světě• baví vás hardware i software • technologicky jste spíše generalista – člověk, který zná od každého něco, dokáže mít v zásobě paletu různých řešení a ve správnou chvíli je umí aplikovat • ideální je ve vašem profilu kombinace embedded a HW • zásadní pro tuto roli je váš pozitivní pohled - v problémech se zaměřujete na pokrok, který vás i vaši firmu dokáže posunout kupředu • neříkáte "to nejde", ale hledáte možnosti a cesty k řešení • dokážete se odpoutat od technologického detailu a podívat se na zadání komplexněji • angličtinu ovládáte na pokročilé úrovniI když náš klient primárně vyrábí řídící systémy, svým zákazníkům dodává fullstack řešení: embedded, firmware, konfigurační tooly (PC aplikace), mobilní aplikace, displeje, cloudové služby. Cílem role architekta je: • vytvořit produkty nové generace, které zapadají do ekologičtější budoucnosti • poskytovat komplexní pohled na nové produkty, ale i v rámci customizací produktů stávajících (přidávání nových funkcionalit, které mají dopad na celý ekosystém) • dívat se na možná řešení shora, nejít do technologického detailu, ale spíše udávat směr • implementovat konkrétní funkce napříč všemi divizemi firmy • rozpracovat celé řešení, které dále putuje do vývoje Jako technický lídr budete komunikovat na různých úrovních: specialistům je nutné umět jejich jazykem vysvětlit, jak budou nové produkty fungovat, managementu zase zjednodušit prezentaci řešení a kvantifikovat přínosy. Samotná hands-on práce z pohledu technologií je minimální. Rozhodně nehledáme někoho, kdo bude suplovat práci vývojářů.

Contact

>_Do you have any questions?

    >_Are you looking for a new job opportunity? Send us your CV or LinkedIn profile.

    Práce v IT