Full stack developer / React + Node.js

I'm interested

Job Type

Contract

Job type

Full time

Salary

90.000 - 150.000 CZK

Location

ID

STQ_402_JOB

Chcete, aby vaše práce a názory měly reálný dopad na klientův business? Tak jste na správném místě.

Nabízíme vám možnost pracovat pro rozrůstající se českou firmu, zaměřenou na zpracování a efektivní využití firemních dat. Jejich služby zahrnují komplexní poradenství, analytiku, integraci dat, business inteligence, vývoj aplikací a školení.

Jedná se tedy o velmi různorodou práci, která vyžaduje vedle technických dovedností i otevřenou hlavu a konzultativní přístup. Odměnou za to je možnost prosadit své nápady a pracovat na zajímavých projektech včetně rozvoje vlastního firemního ETLT produktu. Nabízíme vám možnost pracovat s technologiemi jako Power BI, Keboola, Google Cloud, BigQuery nebo Snowflake.

Svou prací a výsledky si získávají významné české i mezinárodní zákazníky např. z USA nebo Austrálie. Navíc se účastní mnoha zahraničních konferencí, kterých můžete být součástí i vy.

Společně s dalšími cca 30 kolegy se tak můžete podílet na individuálním a holistickém přístupu, správně pochopit jejich zákazníky a dlouhodobě jim dodávat kvalitní práci s maximálním možným pozitivním dopadem na jejich business.

Job description / Náplň práce

Hlavním úkolem bude přispět k rozvoji klientovi vlastní ETLT platformy. To zahrnuje nejen přepis původní aplikace na novou architekturu, ale také implementaci rozšiřujících use case a správu aktuální aplikace. Platforma je rozdělena do dvou částí: Front-End (ReactJS) a Back-End (NestJS). Kromě toho klient pracuje s MySQL DB a dalšími moderními technologiemi, jako je TypeScript, MaterialUI, a NextJS.

Requirements / Požadavky

Hledáme zkušeného vývojáře, který:
• dokáže samostatně plnit úkoly do posledního detailu
• je flexibilní a dokáže se přizpůsobit změnám, schopného přecházet z jednoho projektu na druhý, což mu poskytne širší obzory
• nejenom „tluče kód“, ale dokáže se nad ním zamyslet a přinášet nové nápady
• je motivován posunovat se vpřed.

Pokud budete mít zájem, můžete se stát i technickým lídrem a mít v kompetenci nejen technologie, ale také vedení menšího týmu.

Tech stack:

FE:
• ReactJS
Component and Functional approach
• MaterialUI
• TypeScript
• NextJS
BE:
• NodeJS
• ExpressJS
• NestJS
• ORM - Prisma / Sequalize
• Rest API / GraphQL
• Jest
DB:
• MySQL / PostgreSQL - aplikační DBs
• Snowflake / Big Query - DWH
SW komponenty:
• Google Cloud Platform
• Kubernetese (GKE)
• Docker
• GitHub + actions -> automatizované nasazování
• Gitlab - postupně přechází na GH
• ArgoCD - monitoring GKE
• Jira + Confluence, Slack, NordPass, NordLayer, Gmail
• ETL - Keboola / make / custom

Zmiňovaný tech stack není omezen pouze na platformu ETLT, ale je využíván i pro další klientovy aplikace. Proto není vyžadována úplná znalost všech technologií.

Benefits / Benefity

• sídlo v pražském Karlíně s výhledem a terasou
• možnost remote spolupráce a to doslova odkudkoliv
• HPP nebo IČO / flexibilní pracovní doba
• notebook - Macbook / Windows, telefon
• Multisport karta

I am interested
>_Let us know about you