IT Project Manager / Data projects

I'm interested

Job Type

Contract

Job type

Full time

Salary

60.000 - 110.000 CZK

Location

ID

STQ_398_JOB

Chcete, aby vaše práce a názory měly reálný dopad na klientův business? Tak jste na správném místě.

Nabízíme vám možnost pracovat pro rozrůstající se českou firmu, zaměřenou na zpracování a efektivní využití firemních dat. Její služby zahrnují komplexní poradenství, analytiku, integraci dat, business inteligence, vývoj aplikací a školení.

Do týmu je vítaný každý, kdo má zájem přicházet s novými nápady a pracovat na zajímavých projektech včetně rozvoje vlastního firemního ETLT produktu. V rámci dat firma pracuje s technologiemi jako Power BI, Keboola, Google Cloud, BigQuery nebo Snowflake.

Svou prací a výsledky si získávají významné české i mezinárodní zákazníky např. z USA nebo Austrálie. Navíc se účastní mnoha zahraničních konferencí, kterých můžete být součástí i vy.

Společně s dalšími cca 30 kolegy se tak můžete podílet na individuálním a holistickém přístupu, správně pochopit jejich zákazníky a dlouhodobě jim dodávat kvalitní práci s maximálním možným pozitivním dopadem na jejich business.

Job description / Náplň práce

• vezmete si na starost veškerou komunikaci se zákazníkem
• stanovíte cíle projektu, vypracujete jeho plán, alokujete zdroje, stanovíte úkoly a jejich časový odhad, identifikujete rizika a určíte preventivní opatření pro případné krizové situace
• budete sledovat průběh projektu a zajišťovat, aby se pracovalo podle plánu
• budete hlídat deadliny a budgety
• když bude třeba vyřešit problém nebo složitější technický úkol, vezmete si k ruce interního konzultanta / vývojáře / data specialistu
• budete pracovat na projektech pro lokální zákazníky, ale i pro velké mezinárodní společnosti (velikost projektů se standardně pohybuje od 5 do 30 MD, koordinace max. 5 osob v interním týmu)

Requirements / Požadavky

• zkušenosti s agilním řízením a koordinací vývojových projektů
• zákazník je pro vás partnerem a jeho spokojenost je pro vás prioritou
• zvládnete bez problémů komunikovat anglicky

Benefits / Benefity

• sídlo v pražském Karlíně s výhledem a terasou
• možnost remote spolupráce a to doslova odkudkoliv
• HPP nebo IČO / flexibilní pracovní doba
• notebook - Macbook / Windows, telefon
• Multisport karta

I am interested
>_Let us know about you

    No job openings found.