Technical Support Specialist / Consultant / DMS

I'm interested

Job Type

Contract

Job type

Full time

Salary

45.000 - 85.000 CZK

Location

ID

STQ_396_JOB

Nabízíme vám možnost pracovat pro menší českou dodavatelskou firmu, která je v rámci CEE nejvyhledávanějším partnerem v oblasti digitalizace dokumentů a automatizace procesů, které se na dokumenty vážou. Misí této firmy je zajišťovat bezpapírovou budoucnost. Skrz to pomáhá svým zákazníkům šetřit nejen čas, peníze a energii zaměstnanců, ale i životní prostředí. Zajištěním jednoduchého systému digitalizace dokumentů a faktur zároveň zvyšují bezpečnost těchto dat.

• česká společnost s více než 20 letou historií
• největší partner OpenText v CEE
• více než 50 IT specialistů na implementaci a podporu aplikačních platforem OpenText a SharePoint
• práce na mezinárodních projektech pro světové leadery (Daimler, Siemens, E.ON, Pilsner Urquell, O2, ČEZ aj.)
• sídlo v Praze

Job description / Náplň práce

• budete zodpovídat za systémovou administraci na straně zákazníků, v rámci implementace a technické podpory aplikace OpenText, které slouží ke správě a digitalizaci dokumentů
• dostanete vlastní projekty, u kterých se budete starat o celou infrastrukturu OpenText platformy - servery, databáze, networking, cloud atd.
• jako aplikační specialista se budete starat i o technickou podporu, k čemuž se váže pohotovost (cca 1x za 10 týdnů)
• v rámci vaší specializace se budete hodně učit a doplňovat si certifikace v návaznosti na vaši roli a vlastní preference

Requirements / Požadavky

Pozice je vhodná pro juniorní až seniorní kandidáty.

Junioři, pokud je ve vás velký potenciál v podobě komunikačních dovedností, není třeba znát celý tech stack. Vše spojené s DMS OpenText vás náš klient rád naučí. Důležitá je chuť učit se a posouvat.

Prozatím vám budou stačit:

• alespoň základní znalosti v oblasti sítí, databází (MS SQL), infrastruktury
• zájem naučit se OpenText řešení
• skvělé komunikační dovednosti
• plynulá angličtina

Medioři a senioři, od vás se očekává že:

• znáte SQL server – umíte základní dotazování, identifikovat tabulky, které potřebují reindex, přepočítat statistiky atd.
• máte širší znalosti v oblasti sítí, databází, infrastruktury – umíte pracovat s většinou technologií v rámci tech stacku
• máte zájem naučit se OpenText řešení (v ideálním případě už ho umíte, případně znáte alespoň SharePoint)
• dorozumíte se bez problémů anglicky

Tech stack:
• SW platformy – MS Azure, MS Windows Server, DMS OpenText
• spravované aplikace – OpenText Content server, OpenText Pipeline, OTDS, MS SQL
• monitorovací nástroje – Zabbix, MS Azure, OpenText Fuse

Benefits / Benefity

Prostředí Office
• moderní kancelář na Praze 7
• otevřené kanceláře po cca 6 lidech
• odpočinková zóna - Relax Room
• zázemí pro sportovce (sprchy, parking pro kola)
• stoly a židle na míru
• ovoce a nápoje na pracovišti

Investice do vaší budoucnosti
• komplexní onboarding proces
• příspěvek a prostor na jazykové kurzy a zkoušky
• nepřetržité vzdělávání a certifikace spojené s vaší rolí a podle vašich preferencí
• soft skills kurzy od externího kouče v rámci zaškolení i kariérního růstu
• práce s inovativními technologiemi a postupy

Finanční benefity
• motivační bonusový systém / strop určuje vaše nasazení
• dary k výročí svatby, narození dítěte
• notebook a mobil s tarifem i pro soukromé účely
• příspěvek na sport a kulturu

Doma vs. office
• spolupráce on-site s možností domluvy HO
• flexibilní pracovní doba s fixem mezi 10:00 - 15:00 / přístup svoboda za odpovědnost
• 4 týdny dovolené + 1 den za každý odpracovaný rok
• 2 sick days

Zábava v/po práci
• sportovní aktivity, masáže v rámci programu Sport
• teambuildingy, vánoční večírky, firemní lyžovačky
• možnost účasti na zahraničních konferencích a veletrzích