LLM consultant/engineer

I'm interested

Job Type

Permanent
Contract

Job type

Full time

Salary

70.000 - 120.000 CZK

Location

Hlavní město Praha

ID

STQ_391_JOB

About our client / O našem klientovi

Nabízíme vám možnost pracovat pro technologickou firmu se zaměřením na revoluční řešení v oblasti ukládání a analýzy dat. Jejich partnery jsou zákazníci a instituce z oblastí Fintech, Insurance Military & Defense.

Jedná se o českou firmu, složenou z 30 specialistů, kteří se věnují projektům, jako jsou úložiště pro superpočítače s kapacitou až 18 petabajtů. Jsou nositelem titulu IBM Platinum Partner a spolupracují s klíčovými partnery jako IBM, Microsoft, Infinidat a i2.

S jejich vlastní platformou se zaměřují na zpracování nestrukturovaných dat a implementaci prvků umělé inteligence pro efektivní analytické nástroje, kde jsou jedni z lídrů v oboru. V oblasti infrastruktury nabízí špičková řešení, zejména v oblasti pokročilé virtualizace a softwarově definovaných datových úložišť.

Job description / Náplň práce

Zajímá vás práce, která se zaměřuje na nestrukturovaná data, jako jsou dokumenty, hovory, chaty, záznamy, e-maily a příspěvky na sociálních sítích? Můžete se stát součástí týmu, kde vaším cílem bude spojení technických dovedností s poradenským přístupem v oblasti Large Language Modelů (LLM).

• Budete se podílet na zlepšování analytických nástrojů, které se využívají ve zpravodajských složkách a kontaktních centrech.
• Podstatnou částí vaší práce budou konzultace v oblasti fine tuning modelů a jejich správném využití.
• Vaší rolí bude také zajištění spolupráce mezi technickým týmem a zákazníkem.

Requirements / Požadavky

• schopnost pracovat s Large Language Modely (LLM), a poradenství v oblasti datové analytiky
• zkušenost s Pythonem a prostředím Linux
• znalost v oblasti AI a ML
• schopnost komunikovat s klienty a poradit jim s výběrem a použitím modelů

Benefits / Benefity

Jak vypadá office?
• sídlo v Praze na Chodově
• pohodová, neformální atmosféra
• obědy a další občerstvení na pracovišti

Finance a nástroje k práci
• smlouva na HPP, nebo IČO
• odborné školení a kurzy

Doma vs. office
• možnost práce z kanceláře nebo remote spolupráce a to doslova odkudkoliv
• flexibilní pracovní doba / svoboda za odpovědnost
• sick days
Ostatní
• Multisportka
• příspěvky na životní pojištění
• penzijní připojištění