Junior AI/ML Data Scientist

I'm interested

Job Type

Permanent

Job type

Full time

Salary

50.000-70.000 CZK

Location

ID

STQ_382_JOB

Přinášet inovativní řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám dosáhnout úspěchu v digitálním světě - to je posláním jedné z 5 největších konzultačních firem, která je světovým leaderem v oblasti digitálních technologií, cloudových služeb a kybernetické bezpečnosti. #Consulting #Digital #Technology #Security

Díky rozsáhlým zkušenostem dodává IT služby do téměř každé oblasti - ať už jde například o automotive, medical, retail nebo fintech. Celkem takových oblastí napočítáte více než 40 pro společnosti z Fortune500.

Nabízíme vám příležitost podílet se na projektech pro velké mezinárodní i lokální společnosti. Připojte se k týmu IT profesionálů a přispějte k transformaci digitálního světa!

• více než 9 000 klientů ve 120 zemích
• v České republice: 2 100 zaměstnanců z desítek národností

Job description / Náplň práce

• spolupráce na vývoji datových modelů, algoritmů AI/ML a vizualizací pro různé oblasti
• integrace a správa řešení založených na AI
• implementace aplikací AI a testování jejich výkonu a funkčnosti
• převádění analytických poznatků do jasných doporučení pro obchodní partnery

Requirements / Požadavky

• bakalářský titul v oboru informatiky, datových věd nebo statistiky
• komunikační dovednosti a schopnost prezentovat technické poznatky netechnickému publiku
• zkušenosti s programovacím jazykem Python (Pandas, Scikit-learn, Numpy a Keras)
• dobrá znalost feed forward hlubokých neuronových sítí a vizualizačních nástrojů

• komplexní sebehodnocení znalostí v oblasti datové vědy a umělé inteligence

Office
• hybridní a flexibilní režim práce - office / remote
• 5 týdnů dovolené
• sick days
• placený program doporučení zaměstnanců
• firemní telefon

Investice do vaší budoucnosti
• vzdělávání - 24 000 online kurzů a 900 výukových panelů
• možnost získání certifikací a vzdělávání se v bootcampech
• mentoring a koučink
• soukromá lékařská péče
• příspěvek na životní/důchodové pojištění

Zábava po práci
• cafeteria
• poukazy na rekreaci/wellness