Linux administrator (siteq.)

I'm interested

Job Type

Contract

Job type

Full time

Salary

50.000 - 110.000 CZK

Location

ID

STQ_332_JOB

Je možné, že na našich stránkách nemůžete najít pracovní pozici, která by přesně odpovídala tomu, co hledáte. Důvodů je více:

• projekty u našich klientů se v průběhu roku kapacitně mění a nyní jsou všechny úspěšně obsazeny / i když vhodnou pozici nemáme nyní, neznamená to, že ji nebudeme mít zítra
• díky osobním vazbám, které máme u našich klientů jsme schopni Vám představit i pozice, o kterých se na běžném trhu práce nedozvíte
• spolu s našimi klienty vytváříme pracovní nabídky vám přímo na míru, protože stejně jako my, tak i naši klienti si cení kvalitních kandidátů

Proto budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět.

Díky tomu, že o projektech a konkrétních rolích komunikujeme přímo s hiring managery, můžeme vám poskytnout maximum informací nejen o práci samotné a o projektech, ale také o firemní kultuře a lidech, kteří se mohou stát Vaším šéfem nebo kolegou. Zkrátka to, co v inzerátu nikdy nemůžete najít.

Job description / Náplň práce

Práce Linux administratora může zahrnovat například:
• správu systémů na Linux platformě
• instalaci a konfiguraci serverů
• nasazování aplikací a CI/CD nástrojů
• automatizaci a zlepšování procesů
• skriptování a monitorování provozu
• poskytování určité formy supportu při řešení problémů

Mezi naše klienty patří velké i malé firmy - globální koncern, v jehož pražském datovém centru pracuje 1500 specialistů s kompletní IT infrastrukturou zahrnující sítě, databáze, hardware, operační systémy a aplikace, ale také naopak menší česká firma sídlící v pražské vile, která vytváří vlastní streamingový produkt pro české i mezinárodními zákazníky.

Requirements / Požadavky

Nejčastěji naši klienti u kandidátů poptávají:
• znalost administrace platformy Linux
• znalost programovacích/skriptovacích jazyků
• znalost serverové infrastruktury a automatizace
• zkušenost se správou sítě

Obecně hledáme kandidáty v různých senioritách - jak opravdové profíky v oboru, tak i začátečníky s chutí se vše teprve naučit.

More information / Více informací

Rozhlížíte se po novém projektu nebo stálé práci se zaměřením na Linux? Dejte nám o sobě vědět. Je možné, že už zítra pro vás budeme mít to, co hledáte.

Jak to funguje?
• pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na linkedin
• do e-mailu vám přijde žádost o potvrzení GDPR
• jakmile ho potvrdíte, uvidíme váš profil a ve chvíli, kdy se u některého z našich klientů otevře role, která by se vám mohla líbit, budeme vás informovat o aktuálních možnostech