Data Analyst / Power BI

Typ

Contract

Úvazek

Full time

Finance

80.000 - 100.000 CZK

Lokalita

ID

stq_417_job

V této společnosti se vše točí kolem MS Power BI a MS Fabric. Čeká na vás 20 profíků ve svém oboru, kteří svojí odborností dokážou konkurovat i velkým korporátům. Důkazem toho jsou nejen certifikace, které vlastní místní MS guru, ale také značky, pro které pracují (Lego, Linet, Škoda, KB,...).

Přidejte se k týmu lidí, kteří pro své zákazníky připravují sofistikovaný reporting na míru, ale také je dokážou odborně proškolit v potřebných technologiích.

V týmu na vás čeká 20 lidí, z toho 10 datových analytiků a 4 datový inženýři.

Dostanete zde příležitost učit se od jednoho z top lidí v ČR, který má nejvyšší certifikace od Microsoftu. Díky tomu má přístup do produktových skupin, a firma tak získává výhodu pro sebe i své klienty.

Jaké výhody na vás čekají:
• vždy se jedná o dlouhodobé spolupráce s klienty, žádné jednorázovky
• nefungují jako bodyshop, nikdy vás nepošlou na full time k jednomu klientovi
• pracujete na více projektech zároveň
• na projekty jsou lidé z týmu přiřazováni podle kapacit / pokud je prostor, tak podle jejich zájmu tam, kam je srdce táhne (finance, HR, výroba,...)
• pokud bude z vaší strany zájem, můžete se podílet na řízení projektů, školení kolegů a klientů, account managementu nebo řízení týmu

Na jaké projekty se můžete těšit:
• implementace systému reportů pro cca 50 ředitelů v rámci jednoho holdingu
• HR reporting pro holandský maloobchodní řetězec
• celá řada reportů pro českou společnost, která je jedničkou ve výrobě zdravotnické techniky

Job description / Náplň práce

• zkoumat a analyzovat data a odkrývat v nich skryté poklady
• transformovat nudná čísla do poutavých příběhů
• pomocí Power BI vytěžit maximum z občas chaotických dat
• vytvářet grafy, prezentace a dashboardy tak, aby dobře sloužily zákazníkům

Requirements / Požadavky

Hledáme zkušené analytiky a inženýry, kteří nečekají na povel, ale jsou schopni sami proaktivně fungovat na projektech. Od seniorního člověka očekáváme, že v rámci projektu uvidí i další možnosti rozvoje aktivit, dokáže si naplánovat svůj čas a kapacity nejen pro sebe, ale i pro kolegy (pokud je potřebuje "k ruce").

Ideální je v tuto chvíli člověk se zkušeností z byznysových oblastí jako jsou finance, sales, controlling, výroba, protože ty potřebuje náš klient pokrýt. Pokud máte zkušenosti z jiných sektorů, nevadí! I tak nám o sobě dejte vědět.

Tech stack:
• MS Power BI
• DAX
• Power Query
• Calculation Groups
• Premium Capacity
• Deployment Pipelines
• externí nástroje: Tabular editor, DAX studio

>_Dejte nám o sobě vědět