Power BI Consultant

Typ

Contract

Úvazek

Full time / Part time

Finance

40.000 - 70.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_143_JOB

Mladý český start up, který pomáhá svým klientům se zpracováním dat. V téhle firmě se vše točí kolem Power BI - pokud s ním máte zkušenosti nebo tuto platformu máte v plánu teprve ovládnout, jste na správném místě.

Přidejte se k týmu lidí, kteří pro své zákazníky připravují sofistikovaný reporting na míru, ale také je dokážou odborně proškolit v oblasti Power BI.

Job description / Náplň práce

• analýza současného stavu u klienta
• konsolidace a čištění dat
• kooperace s IT zákazníka nebo dodavatelem jejich systémů
• propojení zákaznických dat s vlastním reportingem
• tvorba reportingu podle přání zákazníka

Requirements / Požadavky

Do týmu hledáme kandidáty, kteří:
• mají zkušenosti s reportingem, datovou analýzou
• chtějí dynamickou práci

Náš klient si uvědomuje, že nikdo není dokonalý, a tak v týmu uvítá i kolegy, kteří nesplňují všechny požadavky. Důležitá je alespoň obecná znalost reportů nebo například datové analýzy. Rádi vás naučí vše potřebné.

Ideální kandidát:
• má přehled tom, co všechno znamená Power BI
• má alespoň povrchovou znalost Azure Synapse Analytics, integrace do Power BI
• napíše vlastní funkci v Mku
• zvládne postavit vizuál na základě dat
• orientuje se v některém z byznysových odvětví: HR / FI/ PMO atp.
• má určitý cit pro vizualizaci dat (UX/UI)
• dokáže sám uřídit určitou část projekt
• anglický jazyk alespoň pasivně (pokud máte komuniktativní úroveň, určitě jazyk využijete)

>_Dejte nám o sobě vědět