Global Cloud Architect // Azure / Google Cloud / AWS

Typ

Permanent
Contract

Úvazek

Full time

Finance

130.000 - 200.000 CZK

Lokalita

Hlavní město Praha
Remote

ID

STQ_423_JOB

About our client / O našem klientovi

Výstavby datových center a cloud řešení pro nadnárodní finanční a telekomunikační společnosti, robotizace procesů ve výrobních podnicích, vývoj a implementace SW platforem pro e-commerce i IoT oblasti nebo komplexní kybernetická bezpečnost pro vládní organizace.

To vše jsou projekty, do kterých se můžete zapojit v zastoupení české pobočky stabilní mezinárodní technologické skupiny s příjemnou firemní kulturou, kde řada zaměstnanců pracuje více jak 10 let.

Díky své velikosti a působnosti v mnoha zemích nabízí stabilitu a možnost přenosu know-how v rámci všech svých regionů. Z pohledu procesů a komunikace ale nejde o běžnou korporaci, a naopak se stále snaží držet punc rodinné firmy.

Náš klient je partnerem předních technologických společností jako Cisco, Palo Alto, Check Point, Microsoft, Oracle, VMware a cca 50 dalších. Zaměřuje se jak na infrastrukturní řešení, tak na vývoj a správu softwarových aplikací.

• přes 30 let na trhu
• přes 800 zaměstnanců
• zastoupení v 7 zemích

Job description / Náplň práce

Chcete mít na starosti celou cloud kompetenci našeho klienta, a to nejen v rámci ČR, ale v globálním měřítku? Staňte se nositelem nápadů a řešení, která se budou aplikovat i v dalších zemích, jako je např. Slovensko, Rumunsko, Bulharsko.

Náš klient se rozhodl vylepšit a rozšířit své cloudové portfolio. A právě pro tento účel si vybral svou pobočku v ČR, kam hledá člověka, který bude působit jako architect / consultant a bude téma cloudových řešení otevírat s novými i existujícími zákazníky.

Primárně budete zodpovídat za:
• návrh, implementaci a správu cloudových řešení – primárně Azure a Google Cloud (mikroservices, serverless computing, Docker, Kubernetes)
• konzultace se zákazníkem při přechodu z on-premise na hybrid-cloud nebo cloud-native architekturu
• práci virtuálního týmu specialistů na cloudové technologie, který budete mentorovat po technické stránce
• tvorbu dokumentace v rámci high level designu
• v budoucnu se účastníte výběru kolegů do nově vznikajícího týmu specialistů na cloudová řešení v rámci ČR

Requirements / Požadavky

• znalost cloudových platforem, jako je Azure, Google Cloud nebo AWS
• znalost cloud-native architektur, mikroservices, serverless computingu a kontejnerizace (Docker, Kubernetes).
• zkušenost s nástroji Infrastructure as Code (IaC), jako jsou Terraform, CloudFormation nebo šablony ARM
• znalost CI/CD pipelines a DevOps postupů
• bez problémů se dorozumíte česky / slovensky a anglicky

Benefits / Benefity

Finance a bonusy
• firemní automobil
• roční bonus od 25 % k základní části platu
• finanční podpora v různých životních situacích (narození dítěte, svatba...)

Doma vs. office
• hybridní a flexibilní režim práce - office / remote
• spolupráce formou HPP nebo IČO

Investice do vaší budoucnosti
• kariérní růst - až 90 % povýšení pochází z interních zdrojů
• program mnoha výhod s možností přizpůsobení podle vašich preferencí
• penzijní spoření
• jazykové kurzy
• balíček zdravotních benefitů

Zábava v/po práci
• firemní akce, teambuildingy, sportovní akce
• Multisport Card