Senior IT / Business Analytik // DMS systém

Typ

Contract

Úvazek

Full time

Finance

80.000 - 150.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_434_JOB

Stabilní česká společnost s více jak 20letou historií, která nabízí široké portfolio služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po komplexní řízení převzaté sítě. Působí v oblastech veřejné správy, zdravotnictví, bezpečnosti, obrany, dopravy, logistiky, financí a bankovnictví.

Mezi produkty a službami této firmy najdete např. systém automatizované detekce přestupků, komplexní nemocniční informační systém, systém určený vzdušným silám k celostátnímu / lokálnímu řízení a velení na taktické a operativní úrovni, aplikaci pro řízení interních auditů a mnoho dalšího.

Staňte se součástí firmy, která se může pochlubit řadou ocenění jako IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.

Job description / Náplň práce

Hledáme seniorního analytika, který bude mít zodpovědnost za jeden ze čtyř hlavních produktů našeho klienta – systém zajišťující dlouhodobé a důvěryhodné uchovávání elektronických dokumentů a spisů. Čeká vás práce na produktu, který chce náš klient do budoucna dál rozvíjet a technologicky posunout. Budete tak mít díky tomu příležitost podílet se na velkých změnách.

Komunikace se zákazníkem probíhá aktuálně zejména přes service desk požadavky (JIRA), nicméně náš klient plánuje pro vybrané zákazníky vyvíjet systém na míru, a tak se počítá s tím, že se v rámci role dostanete i do přímého kontaktu se zákazníky, kterými jsou primárně subjekty z oblasti státní správy.

Budete mít na starost:

• převzetí požadavků zákazníka, přípravu zadání a návrh změn pro vývoj SW
• tvorbu různých typů analýz jako jsou technická, migrační, analýza uživatelských požadavků a modelů (funkční, procesní aj.)
• přípravu dokumentace
• sledování legislativy v oblasti spisové služby a archivnictví
• budete spolupracovat při vývoji a testování nových funkcionalit, např. formou konzultací s vývojáři a testery

Requirements / Požadavky

• poradíte si s migrační analýzou, analýzou/designem aplikací a návrhem UML diagramů (Enterprise Architect)
• umíte vytvořit analytický popis funkčnosti pro potřeby softwarového vývoje
• znáte principy modelování (objektové, procesní)
• umíte pracovat s relačními databázemi
• orientace v problematice elektronické správy dokumentů (spisová služba, ECM, DMS aj.), eIDAS, GDPR výhodou

Benefits / Benefity

Doma vs. office
• možnost práce z kanceláře / home office
• flexibilní pracovní doba / svoboda za odpovědnost
• moderní kanceláře na Praze 4 s možností parkování přímo v budově
• relax zóna plná her pro odpočinek

Finance a nástroje k práci
• smlouva na HPP / IČO
• 5 týdnů dovolené
• firemní notebook a mobilní telefon

Ostatní
• široká škála benefitů (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál…)
• pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy)
• teambuildingy a další společenské akce
• 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity

>_Dejte nám o sobě vědět