Patron/ka

Patron/ka je první projekt, který jsme začali finančně podporovat. Přispíváme měsíčně, a to od začátku roku 2023.

O projektu

Projekt Patron pomáhá mladým lidem z dětských domovů začlenit se do společnosti a připravit se na samostatný život. Dospívající chlapci a dívky jsou po odchodu z dětského domova na většinu věcí sami a proto je pro ně důležité vědět, že mají komu věřit a na koho se obrátit. Patron jim nabízí i vzácný vztah jeden na jednoho. Proto by měl mít každý z nich svého patrona!

Projekt patří pod Ligu otevřených mužů, jejichž cílem je podpora aktivního přístupu mužů k osobnímu rozvoji a zdraví, zodpovědnému partnerství a rodičovství, profesní seberealizaci i společenské angažovanosti.

Proč přispíváme?

Projekt našel sám Jirka Soljak právě skrz Ligu otevřených mužů a oslovil ho tak moc, že začal finančně přispívat prvně osobně, a později za firmu.

Projekt Patron/ka je důležitý a má smysl. Každý si zaslouží najít podporu v dalších lidech, hlavně v období dospívání, kdy vstupujeme do nového a neznámého světa zvaného „dospělost“. Proto věříme, že naší pravidelnou částkou pomáháme zajistit budoucnost a dlouhodobé fungování projektu.


Sdílet článek

Kontakt

>_Máte nějaké dotazy?

    >_Hledáte novou pracovní příležitost? Pošlete nám CV nebo LinkedIn profil.

    Práce v IT