Junior Salesforce Developer

Typ

Permanent

Úvazek

Full time

Finance

50.000 - 60.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_433_JOB

Přinášet inovativní řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám dosáhnout úspěchu v digitálním světě - to je posláním jedné z 5 největších konzultačních firem, která je světovým leaderem v oblasti digitálních technologií, cloudových služeb a kybernetické bezpečnosti.

#Consulting #Digital #Technology #Security

Díky rozsáhlým zkušenostem dodává IT služby do téměř každé oblasti - ať už jde například o automotive, medical, retail nebo fintech. Celkem takových oblastí napočítáte více než 40 pro společnosti z Fortune500.

Nabízíme vám příležitost podílet se na projektech pro velké mezinárodní i lokální společnosti. Připojte se k týmu IT profesionálů a přispějte k transformaci digitálního světa!

• více než 9 000 klientů ve 120 zemích
• v České republice: 2 100 zaměstnanců z desítek národností

Job description / Náplň práce

Na této pozici budete využívat Salesforce k zlepšení obchodních, marketingových a zákaznických procesů firem napříč různými odvětvími. Salesforce umožňuje firmám získat ucelený pohled na zákazníky (tzv. 360° pohled), predikovat jejich chování a tím poskytovat lepší služby.

Pomůžete firmám přejít na moderní technologie a zlepšit jejich každodenní fungování, například v bankovnictví nebo zdravotnictví. Vaše práce se zaměří na inovativní řešení, včetně projektů v oblasti AI, jako je generativní technologie Einstein GPT, která automatizuje prodejní a servisní procesy.

Součástí vaší práce bude:
• vývoj a podpora aplikací v prostředí Salesforce
• integrace a optimalizace procesů pomocí technologií jako Apex, HTML, CSS, JavaScript, Node.js, REST, SOAP a SQL
• spolupráce s týmem na návrhu a implementaci řešení šitých na míru klientům
• řešení technických výzev, které se mohou týkat integrace dat, škálovatelnosti aplikací nebo automatizace obchodních procesů

Requirements / Požadavky

Nemáte zatím žádnou zkušenost se Salesforce? Nevadí. Stačí, pokud máte alespoň základní zkušenost s programováním v jakémkoliv jazyce a ochotu učit se nové technologie. Náš klient vám poskytne veškeré školení a podporu, abyste se mohli stát odborníky na Salesforce a naučili se pracovat s technologiemi, jako jsou Apex a LWC, které jsou na trhu vysoce žádané.

Bude se vám hodit:
• základní znalost programování (stačí zkušenost s jakýmkoliv programovacím jazykem)
• ochota učit se Salesforce a další nové technologie
• znalost SQL a webových technologií (HTML, CSS, JavaScript) výhodou

Benefits / Benefity

Office
• hybridní a flexibilní režim práce - office / remote
• 5 týdnů dovolené
• sick days
• placený program doporučení zaměstnanců
• firemní telefon

Investice do vaší budoucnosti
• vzdělávání - 24 000 online kurzů a 900 výukových panelů
• možnost získání certifikací a vzdělávání se v bootcampech
• mentoring a koučink
• soukromá lékařská péče
• příspěvek na životní/důchodové pojištění

Zábava po práci
• cafeteria
• poukazy na rekreaci/wellness