Linux administrátor / Ansible

Typ

Contract

Úvazek

Full time

Finance

65.000 - 85.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_406_JOB

Nabízíme vám možnost pracovat pro technologickou firmu se zaměřením na revoluční řešení v oblasti ukládání a analýzy dat. Jejími partnery jsou zákazníci a instituce z oblastí Fintech, Insurance Military & Defense.

Jedná se o českou firmu složenou z 30 specialistů, kteří se věnují projektům, jako jsou úložiště pro superpočítače s kapacitou až 18 petabajtů. Jsou nositelem titulu IBM Platinum Partner a spolupracují s klíčovými partnery jako IBM, Microsoft, Infinidat a i2.

S jejich vlastní platformou se zaměřují na zpracování nestrukturovaných dat a implementaci prvků umělé inteligence pro efektivní analytické nástroje, kde jsou jedni z lídrů v oboru. V oblasti infrastruktury nabízí špičková řešení, zejména v oblasti pokročilé virtualizace a softwarově definovaných datových úložišť.

Job description / Náplň práce

• instalace a konfigurace linuxových serverů (aktuálně cca 150)
• správa a údržba serverů
• monitoring a troubleshooting
• budete součástí týmu expertů s různým zaměřením (např. na storage, sítě, Linux...), kteří se primárně věnují své specializaci, ale v případě zájmu se mohou vaše činnosti prolínat a můžete se tak naučit zase něco nového
• budete pracovat na různorodých projektech s reálných výsledkem, a to pro zajímavé zákazníky (řešení v jednotkách až desítkách milionů korun)

Tech stack:
• OS Linux (Red Hat / Ubuntu)
• Ansible
• Git
• Zabbix
• správa VMware a KVM serverů a VM v nich
• Kubernetes a Docker
• možnost seznámit se s GPFS (General Parallel File System) od IBM

Requirements / Požadavky

• minimálně 3 roky zkušeností na pozici Linux admina (distribuce Red Hat / Ubuntu)
• znalost Ansible (případně jiné technologie v rámci konfiguračního managementu)

Benefits / Benefity

Jak vypadá office?
• sídlo v Praze na Chodově
• pohodová, neformální atmosféra
• obědy a další občerstvení na pracovišti

Finance a nástroje k práci
• smlouva na HPP, nebo IČO
• odborná školení a kurzy

Doma vs. office
• možnost práce z kanceláře / home office
• flexibilní pracovní doba / svoboda za odpovědnost
• sick days

Ostatní
• Multisportka
• příspěvky na životní pojištění
• penzijní připojištění

>_Dejte nám o sobě vědět