Oracle Database Administrator

Typ

Permanent

Úvazek

Full time

Finance

100-120.000 CZK

Lokalita

Hlavní město Praha

ID

STQ_404_JOB

About our client / O našem klientovi

Přinášet inovativní platební řešení a poskytovat služby, které pomáhají ostatním firmám růst a prosperovat v digitálním světě - to je posláním našeho klienta. S 24 000 zaměstnanci a zákazníky ve 38 zemích Severní Ameriky, Evropy, Asie, Tichomoří a Brazílie, byla firma zařazena do žebříčku Fortune 500 Company. #PaymentSolutions #Innovation #GlobalReach

S několika lety zkušeností na trhu a technologickými znalostmi, je firma lídrem na trhu v USA od roku 1960. Náš klient je aktivní v tvorbě vlastních platebních platforem a služeb, které podporují růst a prosperitu malých a středních podniků. Zároveň investují do programů a iniciativ, které cílí na zlepšení finanční gramotnosti mezi mladými lidmi a nabízí vzdělávací kurzy pro podnikatele v oblasti financí a plateb.

V současné době zkoumají možnosti využití blockchain technologie a kryptoměn v rámci platebních služeb. Připojte se k týmu a přispějte k transformaci platebního světa!

Job description / Náplň práce

• nebudete provádět pouze rutinní údržbu, ale budete se podílet na tvorbě a inovacích v systému Oracle
• vaše práce bude mít vliv na fungování stovky databází různých velikostí a typů, od testovacích po produkční
• budete mít příležitost pracovat s moderními technologiemi, včetně Oracle Exadata a ZDLRA
• budete se zaměřovat na správu stovek databází různých velikostí a typů, řešení výkonnostních problémů a krizových situací

Requirements / Požadavky

• znalost správy, instalace, patchování Linuxu, Oracle Clusterware a RAC
• zkušenosti s Oracle GoldenGate, Exadata nebo ZDLRA jsou super bonusem
• schopnost spolupracovat s vývojovým týmem a pracovat na on-call směnách
• aktivní angličtina pro komunikaci

Benefits / Benefity

Finance & office
• moderní kancelář v Praze
• roční bonus do výše 10%
• příspěvek na dovolenou, sport aj.
• flexibilní pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• 5 sick days

Investice do vaší budoucnosti
• jazykové kurzy
• příspěvek na penzijní pojištění

>_Dejte nám o sobě vědět