Senior Data Analyst / Engineer

Typ

Contract

Úvazek

Full time

Finance

80.000-140.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_390_JOB

Chcete, aby vaše práce a názory měly reálný dopad na klientův business? Tak jste na správném místě.

Nabízíme vám možnost pracovat pro rozrůstající se českou firmu, zaměřenou na zpracování a efektivní využití firemních dat. Jejich služby zahrnují komplexní poradenství, analytiku, integraci dat, business inteligence, vývoj aplikací a školení.

Jedná se tedy o velmi různorodou práci, která vyžaduje vedle technických dovedností i otevřenou hlavu a konzultativní přístup. Odměnou za to je možnost prosadit své nápady a pracovat na zajímavých projektech včetně rozvoje vlastního firemního ETLT produktu. Nabízíme vám možnost pracovat s technologiemi jako Power BI, Keboola, Google Cloud, BigQuery nebo Snowflake.

Svou prací a výsledky si získávají významné české i mezinárodní zákazníky např. z USA nebo Austrálie. Navíc se účastní mnoha zahraničních konferencí, kterých můžete být součástí i vy.
Společně s dalšími cca 30 kolegy se tak můžete podílet na individuálním a holistickém přístupu, správně pochopit jejich zákazníky a dlouhodobě jim dodávat kvalitní práci s maximálním možným pozitivním dopadem na jejich business.

Job description / Náplň práce

Budete se věnovat:

• integraci dat z různých zdrojů : zodpovídání za efektivní a přesnou integraci dat a zajištění jejich konzistence a použitelnosti
• datové analýze, propojování byznysu a dat
• používání dat pro zodpovězení business otázek
• vizualizaci, vytváření dashboardů a reportů včetně podílení se na vývoji a zavádění nových datových řešení
• možnost zapojit se do rozhodování na straně klienta, nebo se více věnovat interním produktům jako je rozvoj firemního vlastního ETLT produktu

Requirements / Požadavky

Na pozici se setkáte s tech stackem:

• SQL | Power BI
• Python | JavaScript | DBT| Keboola | Data studio | Tableau

• aktivní angličtina pro komunikaci a schopnost vysvětlit srozumitelně datové principy a koncepty

Benefits / Benefity

• sídlo v pražském Karlíně s výhledem a terasou
• remote spolupráce a to doslova odkudkoliv
• flexibilní pracovní doba
• notebook - Macbook / Windows, telefon