Infrastructure Storage Specialist

Typ

Permanent

Úvazek

Full time

Finance

80.000-130.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_366_JOB

Nabízíme vám možnost pracovat pro technologickou firmu se zaměřením na revoluční řešení v oblasti ukládání a analýzy dat. Jejich partnery jsou zákazníci a instituce z oblastí Fintech, Insurance Military & Defense.

Jedná se o českou firmu, složenou z 30 specialistů, kteří se věnují projektům, jako jsou úložiště pro superpočítače s kapacitou až 18 petabajtů. Jsou nositelem titulu IBM Platinum Partner a spolupracují s klíčovými partnery jako IBM, Microsoft, Infinidat a i2.

S jejich vlastní platformou se zaměřují na zpracování nestrukturovaných dat a implementaci prvků umělé inteligence pro efektivní analytické nástroje, kde jsou jedni z lídrů v oboru. V oblasti infrastruktury nabízí špičková řešení, zejména v oblasti pokročilé virtualizace a softwarově definovaných datových úložišť.

Job description / Náplň práce

Do týmu, ve kterém se starají o opravdu pestrou škálu technologií hledáme další seniory – IT experty, kteří se budou specializovat na podporu kontaktních center nebo v rámci služeb pro zpravodajské složky.
Můžete se stát mentorem pro juniorní kolegy a předávat tak své zkušenosti. Dostanete ale i příležitost rozvíjet své vlastní dovednosti v technologiích, které vám zatím v portfoliu chybí.

Budete se věnovat:

• práci s datovými úložišti, zejména platformy od IBM, DELL, HPE a InfiniBox
• technologiím diskových polí
• specializaci na správu technologií SAN a NAS
• instalaci a monitorování serverů s OS Linux
• práci s virtualizačními platformami VMware a KVM
• oblasti softwarově definovaných NAS řešení, zejména IBM Storage Scale
• činnosti spojené s úložišti pro HPC systémy
• správě technologií Kubernetes a Docker pro vývoj a nasazení
• konfiguračnímu managementu Ansible ve spojení s GIT

Requirements / Požadavky

Na pozici se setkáte s technologiemi:
• SAN a NAS | síťové a diskové technologie
• OS Linux | virtualizační platformy VMware a KVM
• není podmínkou znalost všech uvedených technologií, ale je výhodou
• pozice je vhodná pro mediory / seniory, kteří mají chuť se dál rozvíjet

Benefits / Benefity

Jak vypadá office?
• sídlo v Praze na Chodově
• pohodová, neformální atmosféra
• obědy a další občerstvení na pracovišti

Finance a nástroje k práci
• smlouva na HPP, nebo IČO
• odborné školení a kurzy

Doma vs. office
• možnost práce z kanceláře nebo remote spolupráce a to doslova odkudkoliv
• flexibilní pracovní doba / svoboda za odpovědnost
• sick days

Ostatní
• Multisportka
• příspěvky na životní pojištění
• penzijní připojištění