PHP Developer

Typ

Permanent
Contract

Úvazek

Full time

Finance

40.000 - 80.000 CZK

Lokalita

Hlavní město Praha

ID

STQ_364_JOB

About our client / O našem klientovi

Webové stránky na míru. A nejen tak ledajaké. Vývojáři této firmy se rozhodně nebojí velkých projektů, a díky tomu mají za sebou práci na klientech jako je například Škoda Auto.

Hledáme vývojáře, který chce pracovat na velkých a technologicky náročných projektech. Tým PHP developerů pomáháme našemu klientovi rozšiřovat průběžně celý rok, a proto jsou zde dveře otevřeny jak pro juniory s chutí růst, tak pro zkušené matadory na poli PHP.

• 18 let na trhu
• 16 vývojářů
• 470+ referencí

Job description / Náplň práce

level 1
• řešení supportních požadavků
level 2
• v rámci projektů zapojení do náročnějších úkolů / příprava analýz, komunikace s klientem, příprava technické specifikace / to vše se supportem od projekťáka a obchodníka
level 3
• samotný vývoj
level 4
• z technologického pohledu dohled nad celým novým projektem / rozdělení na několik menších částí (těchto podprojektů může být někdy i 30) / příprava analýzy s klientem, technická specifikace / rozdělení úkolů juniorům a pak hlavně vývoj samotný

Requirements / Požadavky

Níže uvádíme kompletní tech stack - technologie, se kterými se na projektech setkáte. Hlavním požadavkem je ale zkušenost s vývojem v PHP a zájem bavit se s klientem na úrovni technického řešení.

• PHP 7, 8 - Laravel / Nette - MySQL / MariaDb - Git
• GNU / Linux (Debian) - Proxmox VE, LXC kontejnery - Ansible - Bash - Python - Node.JS

Benefits / Benefity

• volná pracovní doba / home office / remote
• office v Krči, kde je k zapůjčení například 3D tiskárna, mix pult a spousta dalších audiovizuálních hejblátek
• part time nebo full time
• hosting či housing pro vlastní projekty
• zaměstnanecký poměr nebo spolupráci na IČO

>_Dejte nám o sobě vědět