Android or iOS Developer / Junior-Medior / Streaming platform

Typ

Permanent

Úvazek

Full time

Finance

40.000 - 80.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_356_JOB

Když se řekne "streamingová platforma", co vás napadne? Pravděpodobně si vybavíte Netflix a podobné značky. A co si vybaví lidé v rozvojových zemích?

Náš klient je ryze českou firmou s vlastním streamingovým produktem cíleným na mezinárodní zákazníky např. z Haiti, Brazílie, Malediv, Nigerie... Jde o platformu OTT / IPTV / HYBRID, která zahrnuje kompletní systém zpracování a distribuce streamů v Unicast / Multicast a Broadcast, uživatelské aplikace a správu zákazníků. V zahraničních domácnostech díky tomu mohou jednotlivci, skupiny, ale i celé národy sledovat své oblíbené pořady jak prostřednictvím internetového, tak i kabelové připojení.

Díky tomu, že celý systém pochází od jednoho dodavatele, je zajištěna jeho spolehlivost a eliminace komplikované a nákladné integrace víse systémů a nových funkcí od různých dodavatelů. Společně s dalšími cca 20 kolegy se tak můžete podílet na vývoji a fungování nových technologických řešení, díky kterým budou oblíbené pořady a přenosy dostupné až na druhém konci světa.

Job description / Náplň práce

• připojíte se do malého týmu který pracuje jak na Android, tak na iOS aplikaci pro zmíněnou streamingovou platformu, která má více než 6M odběratelů
• můžete si vybrat zda vám vyhovuje zaměření pouze na Android či iOS, nebo se zapojíte do vývoje obou variant aplikace
• vaším úkolem bude vylepšovat a udržovat již fungující funkce platformy, jako je např. lineární vysílání či filmotéka
• zároveň se budete podílet na vymýšlení a vývoji zcela nových funkcí platformy, jako např. funkce LIVE streamingu, která se začíná vyvíjet právě teď a která umožní zákazníkům vysílat pro své odběratele např. sportovní přenosy či koncerty živě
• v zájmu vybudování kompletního ekosystému platformy budete spolupracovat s obchoďáky, project managery, externím designérem, vývojovým týmem pracujícím na hlavní web aplikaci a supporťáky

Requirements / Požadavky

iOS Tech Stack:
• iOS SDK, SwiftUI (or UIKit) and Combine (or RxSwift)
• nejdůležitější pro vás bude znalost SwiftUI a REST APIs

Android Tech Stack:
• Android SDK, Jetpack Compose, Kotlin, Kotlinx, Koin aj.
• nejdůležitější pro vás budou Jetpack Compose a REST APIs

Pozice je vhodná pro mediory, kteří za sebou mají práci alespoň na dvou projektech a mají chuť se dál rozvíjet. Není důležitá znalost obou systémů iOS i Android, ale alespoň jednoho z nich

Dále budete potřebovat:
• umět dodat přiměřeně otestovaný kus kódu
• dobrou znalost angličtiny
• samostatnost a proaktivitu

Benefits / Benefity

Jak vypadá office?
• rodinný domek v Hájích, kousek od metra C, který si zaměstnanci tvoří k obrazu svému
• zahrada s grilem, parkování bez modrých zón
• nahrávací studio které je zaměstnancům k dispozici
• pohodová, neformální atmosféra

Finance a pomůcky k práci
• smlouva na HPP, nebo IČO
• nástroje z Apple familly
• mobilní tarif
• vánoční prémie dle úspěchů firmy a osobního ohodnocení
• školení a kurzy k práci dle vlastního výběru (pokud cítíte, že vám k práci chybí nějaká znalost, vyberte si online workshop nebo třeba jeďte do US na kurz od Google)

Doma vs. office
• hybridní způsob spolupráce
• flexibilní pracovní doba / svoboda za odpovědnost
• 4 týdny dovolené
• 4 sick days

Zábava v/po práci
• společný odpočinek na chatě 2x ročně, snídaňové pondělky, grilovačky, vánoční večírek
• možnost využít například 2 týdenní pracovní cestu na Maledivy nebo do jiných exotických destinací
• možnost cestovat a podílet na prezentaci produktů zákazníkům na veletrzích např. v Amsterdamu nebo Singapuru