SERVICENOW EXPERT (siteq.)

Typ

Contract

Úvazek

Full time

Finance

70.000 - 140.000 CZK

Lokalita

ID

STQ_335_JOB

Je možné, že na našich stránkách nemůžete najít pracovní pozici, která by přesně odpovídala tomu, co hledáte. Důvodů je více:

• projekty u našich klientů se v průběhu roku kapacitně mění a nyní jsou všechny úspěšně obsazeny / i když vhodnou pozici nemáme nyní, neznamená to, že ji nebudeme mít zítra
• díky osobním vazbám, které máme u našich klientů jsme schopni Vám představit i pozice, o kterých se na běžném trhu práce nedozvíte
• spolu s našimi klienty vytváříme pracovní nabídky vám přímo na míru, protože stejně jako my, tak i naši klienti si cení kvalitních kandidátů

Proto budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět.

Díky tomu, že o projektech a konkrétních rolích komunikujeme přímo s hiring managery, můžeme vám poskytnout maximum informací nejen o práci samotné a o projektech, ale také o firemní kultuře a lidech, kteří se mohou stát Vaším šéfem nebo kolegou. Zkrátka to, co v inzerátu nikdy nemůžete najít.

Job description / Náplň práce

Hledáme kandidáty v různých senioritách oblasti ServiceNow pro externí ale i interní role.

Pokud máte chuť pracovat pro dodavatelskou společnost, tak dostanete možnost působit na projektech pro klienty v oblasti automotive, medical, retail nebo fintech. Celkem takových oblastí napočítáte více než 40 pro společnosti z Fortune500. Působit budete na projektech v rámci lokálního trhu, ale i například v zahraničí.

Oproti tomu nabízíme možnost stát se členem interního týmu SNOW odborníků a starat se o aplikaci uvnitř firmy - globální koncern, který patří mezi největší hráče na trhu v oblasti transportation. Firma poskytuje své služby všem svým interním divizím po celém světě.

Typické role, které naši klienti obsazují:
• Architect
• Consultant
• Developer
• Support Specialist

Requirements / Požadavky

• znalost ServiceNow v různých úrovních seniority a odbornosti
• fluent English in all business and technical situations

More information / Více informací

Rozhlížíte se po novém projektu nebo stálé práci se zaměřením na SNOW? Dejte nám o sobě vědět. Je možné, že už zítra pro vás budeme mít to, co hledáte.

Jak to funguje?
• Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na linkedin.
• Do e-mailu vám přijde žádost o potvrzení GDPR.
• Jakmile ho potvrdíte, uvidíme váš profil a ve chvíli kdy se u některého z našich klientů otevře role, která by se vám mohla líbit, budeme vás informovat o aktuálních možnostech.

>_Dejte nám o sobě vědět