SAP Expert (siteq.)

Typ

Contract

Úvazek

Full time

Finance

80.000 - 140.000 CZK

Lokalita

Hlavní město Praha
Moravskoslezský kraj

ID

STQ_315_JOB

Je možné, že na našich stránkách nemůžete najít pracovní pozici, která by přesně odpovídala tomu, co hledáte. Důvodů je více:

• projekty u našich klientů se v průběhu roku kapacitně mění a nyní jsou všechny úspěšně obsazeny / i když vhodnou pozici nemáme nyní, neznamená to, že ji nebudeme mít zítra
• díky osobním vazbám, které máme u našich klientů jsme schopni Vám představit i pozice, o kterých se na běžném trhu práce nedozvíte
• spolu s našimi klienty vytváříme pracovní nabídky vám přímo na míru, protože stejně jako my, tak i naši klienti si cení kvalitních kandidátů

Proto budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět.

Díky tomu, že o projektech a konkrétních rolích komunikujeme přímo s hiring managery, můžeme vám poskytnout maximum informací nejen o práci samotné a o projektech, ale také o firemní kultuře a lidech, kteří se mohou stát Vaším šéfem nebo kolegou. Zkrátka to, co v inzerátu nikdy nemůžete najít.

Job description / Náplň práce

Práce konzultanta / analytika může zahrnovat například:
• identifikaci potřeb a požadavků klienta
• návrh a implementaci řešení
• konzultace a odbornou podporu při provozu systému

Role ABAP / Fiori vývojáře obnáší:
• vývoj a úpravy firemních aplikací SAP
• návrh a implementaci programů, testování a ladění kódu,
• podporu a údržbu existujících aplikací

Role SAP Basis Admin
• plánování, instalace, upgrade, implementace oprav, monitorování, odstraňování problémů
• analýza a ladění výkonu a další průběžné úkoly údržby

Typicky hledáme kandidáty pro projekty v oboru
• farmacie
• automotive
• logistika
• oblast platebních řešení

Requirements / Požadavky

Nejčastěji naši klienti poptávají kandidáty se zkušenostmi v rolích:
• SAP vývojář
• technický i funkční konzultant/analytik
• SAP Key User
• SAP Basis

#MM #SD #PP #FI #CO #HR # SD #PM #CS #WM #QM #EWM #ARIBA #PLM #AM #PM #ABAP #FIORI #Basis

More information / Více informací

Rozhlížíte se po novém projektu nebo stálé práci se zaměřením na SAP? Dejte nám o sobě vědět. Je možné, že už zítra pro vás budeme mít to, co hledáte.

Jak to funguje?
• Pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na linkedin.
• Do e-mailu vám přijde žádost o potvrzení GDPR.
• Jakmile ho potvrdíte, uvidíme váš profil a ve chvíli kdy se u některého z našich klientů otevře role, která by se vám mohla líbit, budeme vás informovat o aktuálních možnostech.