HR Manager / part time

I'm interested

Job Type

Permanent
Contract

Job type

Part time

Salary

20.000 - 40.000 CZK

Location

Hlavní město Praha

ID

STQ_415_JOB

About our client / O našem klientovi

V této společnosti se vše točí kolem Power BI a Fabric. Čeká na vás 20 profíků ve svém oboru, kteří svojí odborností dokážou konkurovat i velkým korporátům. Důkazem toho jsou nejen certifikace, které vlastní místní MS Guru, ale také značky, pro které pracují (Lego, Linet, Škoda, KB,...).

V tuto chvíli jsou všechny oblasti HR v základu nastaveny. Hledáme tedy člověka, který nasedne do rozjetého vlaku a rychle se stane součástí místní posádky. Pokud zbude čas, je možné rozvíjet jakoukoliv z částí HR, případně se pustit do HR Marketingu nebo se podílet na aktivitách v Operations.

Job description / Náplň práce

• HR Management: plánování rozpočtu, hlídání jeho čerpání
• Finding a Hiring: najít nové kolegy, nebo v rámci kapacit oslovit dodavatele, řídit celý proces náboru od definice role po onboarding
• Onboarding
• L&D: sbírat požadavky z Delivery oddělení, zajistit školení, hlídat termíny a výsledky vzdělávání
• Compensation & benefits
• Attandance succassion grading: procesní řízení finančních a kariérních postupů
• Satisfaction management: firemní akce, 1to1, 360°zpětná vazba
• Offboarding

Requirements / Požadavky

Hledáme:
• člověka s vysokou mírou emoční inteligence
• někoho, kdo zvládne pracovat s pragmatiky, kteří svoji firmu řídí hodně procesně
• experta na HR, který zvládne pojmout celou agendu HR